Азаров лише зараз погодив напівготові "Теремки"

Максим Опанасенко
14 жовтня 2013р. 13:00

Кабмін затвердив проект будівництва метро від "Виставкового центру" до Одеської площі (станція "Теремки"). Про це йдеться в постанові Уряду.

Згідно з документом, загальна вартість будівництва - 1 мільярд 817 мільйонів гривень. 816 мільйонів 300 тисяч гривень має дати бюджет, 501 мільйон 330 тисячі гривень - місцевий бюджет Києва. Ще 500 мільйонів гривень Київ має взяти у кредит. Ці гроші підуть на 2,92 кілометрів ліній - власне для станції "Теремки" і, судячи з того, що в документі Кабміну йдеться про 2 станції метро, на допрацювання станції "Іподром". Остання зараз працює "в односторонньому" режимі.

Що цікаво, мерія заявляє про майже повну готовність станції "Теремки", тобто Уряд затверджував проект будівництва лінії тоді, коли вона була вже майже дороблене. Щоправда, відкриття таки знову відклали - до листопада. Раніше "Теремки" обіцяли відкрити до Дня Києва. Потім - до Дня Незалежності. Проте напередодні свята  Попов заявив, що будівництву заважає відсутність сесії Київради, котра нібито не може проголосувати за виділення грошей на метро. У вересні Голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов заявив: станція «Теремки», запрацює у жовтні.Тим часом, місцеві жителі запевняли - їхні підвали заливає водою і фекаліями, а від постійного гуркоту і пилу немає куди подітися.

 

Теги: Київ