На Щорса відкриється "Індустріальний Едем"

Галина Танай
14 жовтня 2013р. 16:43

На Щорса відкриється "Індустріальний Едем"

Як відбувається перетворення людини на машину, чи можна переселити власну свідомість у комп'ютер і чи здатні ми прожити без техніки? Відповідь на ці питання шукали понад 20 українських митців. Результати можна буде побачити 24 жовтня, на виставці "Індустріальний Едем" в Інституті проблем сучасного мистецтва.

Ще на зорі індустріальної епохи з'явилася надія, що налагодити побут, роботу і мислення людей не складніше, ніж побудувати верстат чи автомобіль. З того часу люди стали більше довіряти техніці, ніж собі. Щоб повернути віру в себе, вони починають уподібнюватися машинам, використовуючи різні технології корекції свідомості й тіла. Звідси, на думку кураторів виставки, і бере початок технократичне ставлення до людини, що домінувало у ХХ столітті. Тепер ми захоплені новою утопією і мріємо про переселення свідомості в комп'ютер. Як бачать цю утопію понад 20 українських художників, дізнаємось на виставці.

"Індустріальний Едем" триватиме з 25 жовтня до 20 листопада. В експозиції  обіцяють показати масштабні інсталяції, хронікальне-документальне відео успіхів виробництва 50-х років, фотографії та живопис. Також плануються зустрічі з художниками, круглі столи та дискусії.

Теги: Київ , виставка , Індустріальний Едем