Головний "махінатор" Еліта-центр провину не визнав

Олександра Веснич
24 лютого 2011р. 18:50

Головний "махінатор" Еліта-центр провину не визнав

У Печерському суді прокуратура нарешті "дочитала" обвинувальний висновок стосовно основного організатора афери "Еліта-центр" Олександра Волконського-Шахова і він не визнав свою провину.

Про це "Свідомо" повідомив адвокат інвесторів Василь Жовновський.

Читати висновок прокурор почав ще 11 лютого 2010 року - це продовжувалося рік, з зачитуванням даних майже всіх з 1700 постраждалих.

Тепер же Шахов заявив, що не визнає себе винним в організації злочинного угруповання і грошей у потерпілих не брав. Люди, що були присутні на суді, зустріли цю заяву обуренням.

«Єдине, в чому Шахов зізнався, так це в підробці двох українських паспортів. На сьогоднішньому засіданні ми подали клопотання, в якому вказали, щоб справа Волконського-Шахова була відправлена на дорозслідування і об`єднано зі справою Терентьєва та Циганка. Якщо цього не зробити зараз, то багато доказів можуть бути знищені», - заявив Жовновський.

Розгляд справи екс-керівника "Еліта-центр" Андрія Терентьєва в Апеляційному суді Києва 8 лютого закінчився на користь постраждалих, які просили відправити її на додаткове розслідування.

Справа Ігоря Циганка зараз на дорозслідуванні в прокуратурі також після рішення Апеляційного суду Києва. Розслідування продовжено Верховним судом до 2 квітня 2011.

2 квітня - це свого року дед-лайн для розслідування справи і захисники інвесторів сподіваються, що суд приєднає справу Шахова, бо у випадку з Терентьєвим, наприклад, таке рішення запізнилось більш ніж на півроку.

Справа Шахова (Волконського) досі у Печерському районному суді на першій стадії.

У першому будинку, де мають отримати квартири постраждалі "Еліта-центр", по вулиці Правди, 5 закінчені будівельні та оздоблювальні роботи.