Соцстрах купив "навчання" на 17 млн

Маша Землянська
15 жовтня 2013р. 9:21

Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань 28-го серпня за результатами тендеру уклав угоду з ТОВ «Інститут безпеки життєдіяльності» на проведення навчання з питань охорони праці спеціалістів з охорони праці. Вартість угоди - 17,91 мільйонів гривень. Про це повідомляють Наші гроші з посиланням на «Вісник державних закупівель».

Замовлено навчання та підвищення кваліфікації 34-ох тисяч спеціалістів, які займаються охороною праці у своїх підприємствах та організаціях. Вартість навчання одного спеціаліста склала 524 гривні. У 2012 році Фонд фінансував це навчання без приватної посередницької компанії. Тоді навчання пройшло утричі менше осіб – 12 тисяч, а навчання одного спеціаліста коштувало утричі дешевше – 237 гривень.

За даними Наших грошей, засновником «Інституту безпеки життєдіяльності» є профспілка «Соціал», яку очолює Станіслав Богданов, заступник директора виконавчої дирекції Фонду соцстраху, який власне і проводив тендер. Номер телефону профспілки «Соціал» 443-28-21 збігається з телефоном начальника відділу кадрів Фонду соцстраху. Директором «Інституту безпеки життєдіяльності» є Анатолій Єна, який вже багато років працює заступником директора Головного навчально-методичного центру Держгірпромнагляду. Цей орган курує питання навчально-методичного забезпечення навчання охороні праці.

 

Теги: Київ , гроші