Грип потроху наступає

Маша Землянська
15 жовтня 2013р. 9:48

Грип потроху наступає

За інформацією Центру грипу за минулий тиждень, 7-13 жовтня, показники захворюваності на грип та застуду не перевищили епідемічні пороги в жодному регіоні України. Проте кількість ворих потроху росте.

Так минулого тижня зареєстровали 44 226 хворих, із них 516 людей отпинилися у лікарні. До речі, 92% усіх хворих  - це діти до 17 років. В цілому середній показних захворюваності  - 42,15 випадків на 10 тисяч населення. а це - вже на 3,6% більше ніж було за ьтждень до цього.

За прогнозами Національної академії медичних наук та Держсанепідслужби основний спалах грипу очікується наприкінці грудня та на початку березня наступного року. Найефективнішим способом запобігання грипу наразі залишається вакцинація. Цього року на киян чекають на три штами вірусу – H1N1 («Каліфорнія»), H3N2 («Вікторія») та новий штам «Массачусетс». Усі щеплення – бельгійський Флюарікс та нідерландський Інфлувак, які вже привезли до лікарів – обіцяють з цими штамами впоратись. Проте зробити щеплення поки можна тільки в приватних лікарнях - ціни стартують від 150-ти гривень.


 

 

Теги: Київ , грип