Судді відгороджують шмат Печерська парканом

Максим Опанасенко
15 жовтня 2013р. 10:26

Наводницький яр на Печерську активно огороджують велетенським бетонним парканом. Про це "Свідомо" повідомив громадський активіст Микола Даневич.

"Як завжди, ні паспорту об’єкту, ні інформації про будівництво немає. Будівельники кажуть, що на цьому місці буде якийсь Апеляційний суд. На питання, чи будуть вирубувати зелені насадження, відповіді не отримав" - повідомляє активіст.


 


 Минулого тижня з'явилася інформація про те, що Вищий господарський суд уклав угоду з фірмою «Т.М.М.» -ТОВ на будівництво офісу вартістю 1 мільярд 100 мільйонів гривень. І якраз на перетині бульвару Дружби Народів та вулиці Старонаводницької. Відтак, найвірогідніше будівельники помилились щодо Апеляційного, але були праві щодо суду.

Цікаво, що ТОВ «Фірма Т.М.М.» зареєстрована на кіпрський офшор «ТММ реал естейт девелопмент паблік лімітед», директором є відомий забудовник Микола Толмачов. Перед цим тендером стало відомо про складний фінансовий стан фірми «Т.М.М.». Компанія намагається реструктуризувати свої борги перед банками. А власник компанії Микола Толмачов повідомив про намір зосередитись на державних підрядах. 

 

Теги: Київ