Slando “засвітив” найдорожчі будинки

Маша Землянська
15 жовтня 2013р. 10:41

Slando “засвітив” найдорожчі будинки

В Україні за ціною найдорожчого дому можна купити 22 тисячі найдешевших. Про це повідомляють аналітики сайту приватних оголошень Slando, дослідивши пропозиції найдорожчих будинків, котрі наразі виставлені на продаж.

Зокрема, продавець хоче за будинок на березі моря в Одесі. Він знаходиться на першій лінії від моря. Площа об’єкту – 1 585 квадратних метрів, житлова – 349. Три рівні. Вісім спалень. У дворі великий басейн. Площа ділянки – 17,18 соток. У своїй пропозиції автор також додає: «Реалізація цього маєтку проходить по системі:"face control", згідно якої перед показом покупець (чи його представник) надає коротку інформацію про себе. Ви можете отримати відмову у перегляді, без жодних роз’яснень». Вартість пропозиції – €10 000 000.

За такою ж ціною в Лісниках, під Києвом, на продаж пропонується дім з ділянкою 6 гектарів. В домі площею 1 022 квадратні метри багато кімнат, сім санвузлів, тераса, басейн, камін, підігрів полів, більярдна, тренажерна зала, встановлені меблі на техніка. На ділянці встановлені свої ретранслятори мобільного зв’язку, своя підстанція на 250 кВт, в озері багато видів риби, тенісний корт, дві артезіанські свердловини, тощо.

На третьому місці дім на Печерську. За $12 200 000 продавець пропонує маєток площею 1 250 квадратних метрів, котрий знаходиться на ділянці 8 соток. В домі, прикрашеному антикваріатом, є свій кінотеатр, сауна, басейн та тренажерна зала.

«Трішки» дешевше продається дім-садиба в Алупці. За $12 000 000 покупцю пропонують стати власником ділянки в 0,9 гектара. На цій території знаходяться два будинки: основний – на 340 квадратних метрів та гостьовий – на 230. З ділянки є вихід на власний пляж.

В $12 000 000 також оцінена резиденція на Печерську. На ділянці в 14 соток знаходиться будинок на п’ять рівнів, з вікон котрого відкривається панорама на монумент «Батьківщина-мати». Також є гостьовий будинок площею 150 квадратних метрів. Основна будівля складається з трьох наземних рівнів, цоколя та підвалу. В будинку є ліфт, та SPA-комплекс з басейном. 


 

Теги: Київ , гроші