МВС взялося за биття активіста Дорожнього контролю

Максим Опанасенко
15 жовтня 2013р. 16:11

Деснянський райвідділок міліції відкрив кримінальне провадження щодо побиття активіста "Дорожнього контролю" Максима Метлашевського. Про це повідомляє прес-служба "ДК".

Метлашевський, за повідомленням "Дорожнього контролю", був побитий охоронцем штрафмайданчика ДАІ на Бальзака. На минулих вихідних активісти помітили, що з цього майданчика евакуатори в невідомому напрямі вивозять автівки. Спроба з'ясувати і прорватися закінчилася бійкою.

У неділю, 13 жовтня біля штрафмайданчика ДАІ на Бальзака, 16 ціла шеренга евакуаторів вантажили "оштрафовані" автомобілі і вивозили їх в невідомому напрямі. Активіст Максим Метлашевський намагався з'ясувати ситуацію і відзняти все на мобільний. За що, за повідомленням "Дорожнього контролю", і "отримав" від охоронця.Активісти викликали міліцію. Та приїхала разом з бійцями "Беркуту". Постраждалого Максима забрала швидка. Правоохоронці зафіксували факт побиття.

Куди вивозили авто - досі невідомо. За повідомленням "Дорожнього контролю", цей штрафмайданчик "дахує" ТОВ "Оллін-Плюс". Нібито МВС не може брати гроші за простій самостійно і для цього було створено приватну контору.

 

Теги: Київ