Майже половина українців вважає шефа тираном

Галина Танай
16 жовтня 2013р. 8:55

Майже половина українців вважає шефа тираном

Майже половина українців вважає своїх начальників справжніми тиранами - стилем керівництва незадоволені 40% працівників. При цьому кожен другий керівник упевнений: він є справжнім демократом і другом своїх підлеглих. Про це свідчать результати опитування міжнародного порталу Head Hunter.

Як виявилось, керівники і підлеглі зовсім по-різному оцінюють стиль керівництва в компанії. . 43% офісних співробітників вважають своїх шефів прихильниками авторитарного стилю, жорсткими керівниками, які одноосібно приймають рішення та зосереджені на контролі співробітників. При цьому кожен третій офісний працівник скаржиться на конфлікти з начальством і жорстку субординацію. Але тільки кожен четвертий менеджер визнає себе авторитарним лідером. Навпаки, половина керівників упевнена в своїй демократичності.

При цьому далеко не всі українці високо оцінюють лідерські якості своїх боссів. Тільки кожен п’ятий працівник може похвалитись тим, що його начальник уміє конкретно і ясно формулювати завдання. Половина респондентів зіштовхується з тим, що задачі виглядають дещо розмитими. Чверть офісних співробітників скаржиться на незрозумілі вимоги керівництва. А ось 5% вимушені виявляти кмітливість: їх керівник узагалі нічого не вимагає, і їм доводиться здогадуватись самим, що робити.

Теги: Київ , робота , начальник , HeadHunter