Левченка офіційно делегували на перевибори у Києві

Маша Землянська
16 жовтня 2013р. 13:18

Левченка офіційно делегували на перевибори у Києві

"Свобода" офіційно підтримала кандидата у народні депутати Юрія Левченка, який піде на перевибори 15-го грудня від 223 округу, що у Шевченківському районі Києва. До речі, "Батьківщина" також вирішила підтримати Левченка і не висуватиме у Києві свого кандидата.

 «Рік тому ми з вами здобули величезну перемогу по всій Україні та в нашій столиці, де попри будь-які прогнози, негативні оцінки націоналістичної кампанії та наших кандидатів ми зрештою перемогли бандитів, які шляхом підкупу, брехні, маніпуляцій намагалися пролізти до Верховної Ради. На виборчому окрузі №223 внаслідок кричущих фальсифікацій, яких не було навіть пам`ятного 2004-го року, їм вдалося відтермінувати нашу перемогу.

Потрібно усвідомлювати, що лишилося кілька місяців до початку президентської кампанії. Влада захоче показати, що кияни нібито підтримують ставленика влади, що виборців можна купити, а відтак це можливе й з усією Україною.

Перемога у 223-му окрузі – це й питання відновлення справедливости. Ми 10 днів жили на окрузі. І ми домоглися того, що на одного бандита й фальсифікатора у Верховній Раді є менше. Маємо зробити так, аби принаймні один злодій отримав заслужене покарання (а з 5 «проблемних» округів лише у 223-му відкрито кримінальну справу).

Хочу наголосити: це не є кампанія Левченка – це кампанія «Свободи». Ми є в авангарді опозиції і ми маємо показати всій Україні, що Київ – це справді націоналістичне місто й бастіон опозиції. Разом ми маємо довершити розпочате!»", - заявив на зборах Левченка.

Торік 28-го жовтня основний бій на 233 окрузі розгорнувся між "свободівцем" Юрієм Левченком і екс-головою Шевченківської райдержадміністрації Віктором Пилипишиним. На окрузі масово відправлялися на перерахунок результати дільниць, на яких переміг конкурент Пилипишина. Після перерахунку виявлялося, що бюлетені за Левченка зіпсовані. Тому 5-го листопада Центрвиборчком в цьому та ще п’яти округах постановив неможливим встановити результати виборів. За підрахунками «Свободи» по протоколах з дільниць, Левченко переміг з відривом у 920 голоси. 

 

Теги: Київ , вибори , Левченко