Київенерго грозить відключити світло "Глобусу"

Маша Землянська
16 жовтня 2013р. 13:51

Київенерго грозить відключити світло "Глобусу"

О 22:30 Київенерго має намір відключить торговий комплекс «Глобус», що прямісінько в центрі Майдану Незалежності, від електроенергії.

"У зв’язку із несплатою за спожиту електроенергію торгівельно-виставковим комплексом «Глобус» на Майдані Незалежності, компанія змушена призупинити його електропостачання. У зв’язку з цим просимо киян та гостей столиці врахувати зазначену інформацію під час планування візиту до торгового комплексу. Разом з тим, ПАТ «Київенерго» повідомляє, що компанія готова відновити електропостачання ТВК «Глобус за умови повного відшкодування заборгованості за спожиту електроенергію та перепрошує за тимчасові незручності", - йдеться в заяві Київенерго.

У Київенерго запевняють, орендарі «Глобусу» заборгували компанії понад 900 тисяч гривень. До речі, "Свідомо" дістало документи, що підтверджують руйнування "Глобусу"10-го липня «на ревізію» до торгового центру прийшла комісія з орендарів приміщень у «Глобусі» та незалежного юриста: "Під час огляду комісії було виявлено наступне: Незадовільний стан приміщень (коридори), який склався в результаті неодноразового залиття та постійного впливу вологи в наслідок чого стіни пошкоджені цвіллю та подекуди пошкоджена і продовжує руйнуватися штукатурка. В приміщенні постійно присутній характерний запах вологості та цвілі, а також виявлено присутній плазунів (вужів) та великої кількості комарів. На металевих каркасах виявлена наявність корозії. На стінах чисельні тріщини. В підсобних приміщеннях та коридорах загальних площ ТВК спостерігається значна вологість стін, що є наслідком пошкодження гідроізоляційних покриттів. Подекуди гідроізоляція зовсім зруйнована в наслідок чого на стінах спостерігаються зони довготривалого замокання".

Фото з сайту Верховенство

Теги: Київ , гроші