Як «Глобус» готувався до апокаліпсису

Катерина Білоус
16 жовтня 2013р. 17:36

Як «Глобус» готувався до апокаліпсису

Менше ніж за 5 годин Київенерго обіцяє вимкнути електроенергію в усьому торговельно-виставковому комплексі «Глобус». «Свідомо» обійшло 7 закладів комплексу та запитало, що вони будуть робити, якщо їм вимкнуть електроенергію.

«Маємо надію, що все буде добре, адже адміністрація торговельно-виставкового комплексу каже, що вирішить питання. В нас тут зберігаються медикаменти, які обов’язково потрібно зберігати в холодильниках, тому будемо підключати свої генератори енергії», – каже завідуюча «Аптеки доброго дня».

«Адміністрація Глобусу взагалі нам не повідомила про те, що нам вимкнуть електроенергію. Дізналися про це з листа Київенерго. У нас мережевий заклад, тому будемо розвозити їжу по інших ресторанах, хоч це і принесе багато незручностей, але їжу ж потрібно зберігати в холодильниках», – повідомляє адміністратор «Кофехаузу».


 

Ось таким листом Київенерго проінформувало "Глобус" про вимкнення електроенергії

«Я нічого про це не знаю, адміністрація Глобусу обіцяла вирішити це питання, тому нехай це буде їх проблемою. Більш нічого вам не можу сказати», – неохоче каже адміністраторка ресторану швидкого харчування «Два гуся».

«Будемо чекати дій адміністрації торговельно-виставкового комплексу. Якщо їх не буде – доведеться викинути абсолютно всю їжу. Ви уявляєте собі? Ну не будемо ж ми людей зіпсованою їжею годувати. І не шкода навіть її викидати, шкода труд наших співробітників», – зітхають у ресторані швидкого харчування «Пицца паста».

«Адміністрація Глобусу сказала нам, що вони вже заплатили за електроенергію, тому нам її не вимкнуть. Але якщо це все ж станеться – будемо вирішувати це питання самі», – каже адміністратор супермаркету «Billa».

«Ми до 22:30 вже закриваємось і наш товар не псується без електроенергії. Тому нам простіше. Якщо вийдемо на завтра на роботу, а електроенергії так і не буде, то вимушені будемо припинити працювати на цей час. А далі будемо писати скарги та судитися з адміністрацією «Глобусу», – повідомляє адміністратор магазину одягу «Lee Cooper».

Адміністраторка клубу «Vodka Bar» дізналась про вимкнення електроенергії від журналіста «Свідомо» та одразу ж зателефонувала адміністраторці Глобусу. «Мені адміністраторка сказала, що все добре. Навіщо Ви мене обманюєте? Не будуть нам нічого вимикати. Вам Київська міська державна адміністрація набрехала про вимкнення електроенергії», – обурилась адміністраторка «Vodka Bar».

А от адміністраторка «Глобусу» неохоче розмовляє на тему вимкнення електроенергії. Вона навіть відмовилась називати своє ім’я та прізвище. «Я тут працюю перший день. Попередню адміністраторку вчора звільнили. Тому я ще нічого не знаю. Просто можу запевнити Вас, що все буде добре, наші техніки будуть вирішувати цю проблему», – повідомила адміністраторка торговельно-виставкового комплексу «Глобус».

 

 

Теги: Глобус , електроенергія , Київенерго , Київ