КМДА: Глобус залишать зі світлом

Ольга Бондаренко
16 жовтня 2013р. 17:50

КМДА: Глобус залишать зі світлом

У зв’язку з екстреним погашенням боргу  торговельно-виставковий комплекс «Глобус» не відключать від електроенергії. Про це повідомили у прес-службі мерії.

Згідно із повідомленням прес-служби, ТВК "Глобус" оперативно, впродовж одного дня, погасив борг у розмірі 900 тисяч гривень. "ТВК «Глобус» є одним із найбільших споживачів електроенергії у столиці, його обсяг споживання щомісяця складає мільйон кіловат на годину", - додали в мерії.

Зранку з'явилось повідомлення про те, що "Київенерго" о 22:30 відключить "Глобус" від електроенергії через заборгованість. Як виявилось, більшість орендарів приміщень "Глобусу" навіть не знали про небезпеку.

До речі, "Свідомо" дістало документи, що підтверджують руйнування "Глобусу" 10-го липня «на ревізію» до торгового центру прийшла комісія з орендарів приміщень у «Глобусі» та незалежного юриста: "Під час огляду комісії було виявлено наступне: Незадовільний стан приміщень (коридори), який склався в результаті неодноразового залиття та постійного впливу вологи в наслідок чого стіни пошкоджені цвіллю та подекуди пошкоджена і продовжує руйнуватися штукатурка. В приміщенні постійно присутній характерний запах вологості та цвілі, а також виявлено присутній плазунів (вужів) та великої кількості комарів. На металевих каркасах виявлена наявність корозії. На стінах чисельні тріщини. В підсобних приміщеннях та коридорах загальних площ ТВК спостерігається значна вологість стін, що є наслідком пошкодження гідроізоляційних покриттів. Подекуди гідроізоляція зовсім зруйнована в наслідок чого на стінах спостерігаються зони довготривалого замокання".

Теги: Київ