Під готелем Radisson агітують проти ЄС

Ольга Бондаренко
16 жовтня 2013р. 19:24

Під готелем Radisson агітують проти ЄС

Десяток активістів "Українського вибору" влаштували акцію протесту під будівлею столичного готелю "Radisson". Про це повідомляє журналіст "Свідомо".

Як передає наш журналіст, активісти протестують проти євроінтеграціїї. Вони галасують під готелем та заявляють про те, що "свою Європу можемо збудувати тільки ми і ніхто крім нас". Окрім цього, ораторів Медведчука обурює те, що вступ до ЄС загрожує Україні тим, що в державу масово хлинуть представники секс-меншин. Принаймні, так вони вважають. Охоронці готелю спокійно спостерігають за мітингарями, не звертаючи на них особливої уваги. Міліції на місці події наразі немає. 

У лютому громадський рух «Український вибір», лідером якого і є Віктор Медведчук, взявся відкрито рекламувати Митний союз у столичному метрополітені. Рух Медведчука намагався переконати киян, що Митний союз приведе всіх разом до успіху та добробуту. Віктор Медведчук у минулому очолював адміністрацію президента Леоніда Кучмии і був тричі народним депутатом та лідером фракції СДПУ(о) у четвертому скликані. За інформацією Української правди, президент Росії Володимир Путін особисто хрестив доньку Віктора Медведчука від третього шлюбу. Його називають одним із головних авторів закону,за яким рішення про вступ України до міжнародних організацій можна виносити на референдум.

Теги: Київ