У Клюєва витратили на автопарк ще півмільйона

Ольга Бондаренко
17 жовтня 2013р. 9:30

Апарат Ради національної безпеки і оборони України за результатами тендеру уклав угоду з компанією "Єврокар" на придбання двох легкових автомобілів за 500 тисяч гривень. Про це пишуть "Наші гроші".

Придбано седани невказаної марки з семиступеневою автоматичною коробкою передач, які мають бортовий комп’ютер, клімат-контроль, іммобілайзер (електронне блокування двигуна).

З урахуванням цієї закупівлі РНБОУ за останні півроку придбала у "Єврокара" та "Порше інтер авто Україна" вже десять автомобілів за 2,79 мільйонів гривень. Найдорожчим був універсал невказаної марки за 498 тисяч гривень, який за описом у конкурсній документації схожий на Volkswagen Touareg.  Нагадаємо, у попередні роки апарат РНБОУ постійно замовляв послуги з перевезень у компанії "Укренергобуд", акціонерами якої були колишній зять Леоніда Черновецького В’ячеслав Супруненко та заступники екс-мера Києва Анатолій Чуб і Денис Комарницький. У 2011-2012 роках послуги таксі коштували РНБОУ по 3 мільйона гривень на рік. Цього року відомство Андрія Клюєва транспортні послуги через тендерні процедури не замовляло.Теги: Київ