Сердечник на Видубичах чекав на "швидку" 35 хвилин

Максим Опанасенко
17 жовтня 2013р. 11:25

Чоловік, котрому у вівторок в обід стало зле з серцем біля метро "Видубичі", чекав на "швидку" 35 хвилин замість максимальних 10-ти. Про це у Facebook пише юрист, свідок події Avvocato Oleg.

"Вчора став свідком ситуації, коли швидка їхала аж 35 хвилин до чоловіка з інфарктом. Був на ст.м.Видубичі в районі 14-30, коли побачив невеликий натовп народу. На землі лежав чоловік похилого віку, охайно вдягнутий, доглянутий, тримався рукою за серце. Міліціонери підтвердили, що швидку викликали, але її досі немає. Стали чекати разом. 33 хв. - її немає. телефонуємо на 103- де карета швидкої? Диспетчер каже: "Їдуть! Вже на Героїв Оборони." Чекали більше 35 хвилин. Ось вам і медреформа в дії. (знову ж таки одна з причин запізнень - це затори, відсутність всенародно обраного мера столиці, і відповідно небажання вирішувати проблеми киян і гостей столиці.) Довго терпітимемо далі таке до себе ставлення?" - пише Олег.


З 1 січня 2013 року набрав чинності новий закон про екстрену медичну допомогу. Серед основних змін: створення центрів екстреної медичної допомоги, розподіл викликів на «екстрені» та «невідкладні», норматив, за яким «швидкі» мають прибувати не більше ніж за 10 хвилин в межах міст, а в сільській місцевості за 20.

Теги: Київ