Офіс спортшколи на Печерську потягнув на 250 тисяч

Максим Опанасенко
18 жовтня 2013р. 9:53

Централізована бухгалтерія дитячо-юнацьких спортивних шкіл Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Київської міськдержадміністрації підписала угоду з ТОВ "Коріатіда" на оренду нерухомості. Про це повідомляють "Наші гроші".

Вартість угоди - 0,99 мільйонів гривень. За ці гроші фірма має протягом вересня-грудня 2013 року віддати в оренду офіс площею 198 квадратних метрів на бульварі Лесі Українки. Вартість місячної оренди - майже 250 000 гривень.

В приміщення має розміститися спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву з фігурного катання. Точніше, не сама школа, а кабінет директора, спільний кабінет для заступника директора і двох інструкторів-методистів (кабінети укомплектують офісними меблями, комп’ютерною технікою, забезпечать цілодобовим доступом до мережі Інтернет та міської цифрової АТС), методичний кабінет з проектором, кімната для нарад, кімната для перегляду відеоматеріалів, кімната для медичного огляду учнів з масажним столом, санвузол і гардероб.

За даними "Наших грошей", фірму "Коріатіда" заснувала естонська компанія "Нью поінт конференс", раніше фірма була зареєстрована на киянок Ірину Касьянову та Ірину Корогод.

 

Теги: Київ