Окунська піде на перевибори від Києва в 223 окрузі

Катерина Білоус
18 жовтня 2013р. 14:49

Колишня дружина екс-нардепа Власенка Наталія Окунська має намір балатуватися у нардепи на довиборах у 223-му окрузі, що у Шевченківському районі столиці.  Про це жінка написала на своїй сторінці на Facebook. Від того самого округу 15-грудня піде на перевибори Юрій Левченко, якого офіційно підтримала «Свобода».  

«Я корінна киянка, народилася та виросла на вулиці Лисенка, тому балотуюся в рідному з дитинства Шевченківському районі», – пише на своїй сторінці в Facebook Наталія Окунська. «Хіба ми не бачимо, що вони однакові? Хіба не видно, що під різними партійними прапорами ховаються однакові черстві, пихаті, вульгарні особи, які одягаються в однаково дорогі костюми і їздять на однакових мерседесах», – додає Окунська.

Минулого року 28-го жовтня основний бій на 223 окрузі розгорнувся між "свободівцем" Юрієм Левченком і екс-головою Шевченківської райдержадміністрації Віктором Пилипишиним. На окрузі масово відправлялися на перерахунок результати дільниць, на яких переміг конкурент Пилипишина. Після перерахунку виявлялося, що бюлетені за Левченка зіпсовані. Тому 5-го листопада Центрвиборчком в цьому та ще п’яти округах постановив неможливим встановити результати виборів. За підрахунками «Свободи» по протоколах з дільниць, Левченко переміг з відривом у 920 голоси. 

 

Теги: Окунська , перевобори , Київ , 223 округ