МОЗ: Мітинг під відомством - проплачений

Маша Землянська
18 жовтня 2013р. 17:15

МОЗ: Мітинг під відомством - проплачений

Більше сотні людей вранці на кілька годин заблокували вхід до Міністерства охорони здоров’я. У МОЗі впевнені - люди прийшли на мітинг за гроші.

"Пікет не був акцією громадянської непокори чи реакцією суспільства на проблеми, що виникли, зокрема, в галузі охорони здоров'я. Це був оплачений невідомими особами захід, за участь в якому пенсіонери, як основні учасники, отримали платню – 30 гривень. Серед мітингувальників була сформована делегація з людей похилого віку, яку запросили до Прес-центру МОЗ України для предметної розмови. Згодом до групи переговірників долучилися Народні депутати України Анатолій Дирів та Микола Бурбак", - пояснює прес-служба відомства.

До речі, саме в той час, коли люди прийшли під МОЗ, чиновники мали провести тендер на закупівлю карет швидкої допомоги. Але його перенесли на 10 днів. Заступник Міністра Роман Богачев пояснив: "Перенесення було здійснено на вимогу виробників, які беруть участь у тендері, зокрема, компаній «К.С.Р.», «Укрмед» та «Глобал Автогруп». Їхнє прохання було викликано потребою приведення у відповідність до правил тендеру необхідної документації, що повністю відповідає вимогам чинного законодавства". Богачев також нагадав, що про випадки ненадання медичної допомоги або її неналежної якості, корупційні дії з боку лікарів чи медичного персоналу. Усі питання та звернення можна також адресувати на гарячу лінію МОЗ України – 0-800-801-333.

 

Теги: Київ , ліки , гроші , МОЗ