Фестиваль "Молодість": куди піти в день відкриття

Галина Танай
19 жовтня 2013р. 10:06

Фестиваль "Молодість": куди піти в день відкриття

Єдина подія, що здатна примирити з настанням холодної осені, стартує вже сьогодні. З 15:00 офіційно відкривається 43-й кінофестиваль "Молодість". Аби ви не загубились у величезній і прекрасній програмі фестивалю, пропонуємо гід на день відкриття. 

О 15:00 в Мистецькому Арсеналі відкриється фотовиставка «Рай: Віра. Надія. Любов» спеціального гостя фестивалю Ульріха Зайдля.  
 
О 15:00 у кінотеатрі «Київ» відбудеться спеціальний показ відреставрованого шедевру українського дитячого кіно – фільму Віктора Греся “Чорна курка, чи Підземні жителі”. Стрічка передуватиме відкриттю конкурсної програми, яку судитиме дитяче журі.
 
Програму «Фестиваль фестивалів» о 19:00 відкриє фільм «По розірваному колу» Фелікса Ван Ґрьонінґена. Стрічка отримала приз на МКФ  Трайбека за найкращий сценарій і дві нагороди на Берлінале: Label Europa Cinemas та Приз глядацьких симпатій секції «Панорама». Блискуче поєднання лавсторі й роад-муві, драми й комедії, - і все це під неймовірні блюґрасс-балади. У фільмі одну з головних ролей виконав Ян Бейвут, який прилетить до Києва представити стрічку «Борґман» Алекса ван Вармердама.
 
French Connection відкриється третьою роботою Сержа Бозона «Тіп-топ» з Ізабель Юппер у головній ролі. Фільм цьогоріч показували в Каннах. На Круазетт він здобув особливу відзнакужурі SACD секції "Особливий погляд" на Двотижневику режисерів.

О 17:00 - офіційна церемонія відкриття й червона доріжка в палаці "Україна".
 
О 19:00 у кінотеатрі «Жовтень» німецьким вестерном XXI сторіччя, стрічкою «Золото» Томаса Арслана відкриється програма нового німецького кіно German Wave.
 
О 19:15 - чорна комедія «Мьобіус» головного корейського режисера-провокатора Кім Кі-Дука. Фільм на «Молодість» приїхав із Венеції, де його показували в позаконкурсній програмі.
 
О 21:00 у «Києві» відбудеться показ фільму-відкриття «Молодості», «Валенса. Людина надії» Анджея Вайди. Фільм висунули на «Оскар» від Польщі у категорії «Найкращий фільм іноземною мовою».
 
О 21:20 програму «Сонячний зайчик» відкриє стрічка «В ім’я» Малґожати Шумовської. Новий фільм польської режисерки здобув премію Teddy на цьогорічному Берлінале, а також гран-прі на Стамбульському МКФ.

 

 

Теги: Молодість , Кіно , Київ