У київському гаражі розливали підробний сурогат

Маша Землянська
19 жовтня 2013р. 11:17

У Києві викрили цех по підробці алкоголю. "Бізнесмени" не тільки займалися виготовленням фальсифікованого алкоголю, але й розвозили його по торгівельним підприємствам, які реалізовували сурогат.

"У орендованому гаражі організатор виготовляв сурогат шляхом змішування спирту зі звичайною водою. У подальшому чоловік розливав розведений спирт у пластикові пляшки та розвозив по торгівельним точкам та кафе. При цьому, у двох закладах харчування, де збували фальсифіковану горілку, взагалі виявлено відсутність будь-яких ліцензій на продаж алкогольних напоїв. Встановлено також, що внаслідок вживання фальсифікату вже постраждала одна особа. У ході проведених обшуків вилучено обладнання для виготовлення сурогату, 560 літрів водно-спиртової суміші та 270 літрів сировини", - йдеться в повідомленні прокуратури. Там додають: "Також досудовим розслідуванням встановлено, що сировина для виготовлення підроблених алкогольних напоїв надходила до Києва через канал контрабанди з республіки Молдова, який наразі перекрито".

Фальсифікатом займався 41-річний киянин, раніше вже засуджений за виготовлення та розповсюдження фальсифікованого алкоголю. В "роботі" йому допомагали ще четверо киян. Наразі триває кримінальне провадження.

 

Теги: Київ