Активісти воюють з Укрзалізницею за студентські

Максим Опанасенко
20 жовтня 2013р. 14:12

Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Молодь Демократичного Альянсу» взялася вимагати впровадження замовлення квитків "Укрзалізниці" через сайт за студенським посвідченням. Про це повідомляє прес-служба організації.

Зараз такої послуги немає - он-лайн можна купити лише звичайні (непільгові) та дитячі квитки.

 

"Залишається незрозумілим чи це неуважність чи зроблено навмисно, – коментує ситуацію координатор кампанії, керівник Київського осередку Молоді Демократичного Альянсу Аліна Божнюк. – Якщо це неуважність, то студентські звернення привернуть увагу керівництва Укрзалізниці та воно неодмінно вирішить це питання. Якщо ж це навмисний крок, то Молодь Демократичного Альянсу буде вести боротьбу за право студентів купувати квитки через Інтернет, допоки керівництво Укрзалізниці не виконає наші вимоги".

Досягти мети організація хоче колективним студентським зверненням до правління "Укрзалізниці". Скачати зразок звернення можна тут, дізнатися деталі можна на сайті - http://molod-da.org/events/event.php?id=245&return_page або за номером 093 4732208, або ж за електронкою - alina.bozhnyuk@gmail.com.

 

Теги: Київ