Що у Вашому районі ділитиме Київрада у середу

Маша Землянська
21 жовтня 2013р. 11:31

Що у Вашому районі ділитиме Київрада у середу

Ваші діти ще граються на дитячому майданчику чи відпочивають у парку? А забудовників ви ще там не бачили? У середу, 23-го жовтня у Київрада планує зібратися на чергове засідання. Вирішуватимуть, яку землю у киян забрати, а яку повернути.

"Свідомо" розбило їх по районах, щоб Вам легше було пошукати - чи немає планів на землю поруч з Вашим будинком:

Голосіївський район

Про надання статусу скверу земельній ділянці площею близько 3,0 гектари вздовж вулиці Столєтова.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки релігійній громаді Української православної церкви парафії преподобного Романа Солодкоспівця на вулиці Червоноармійській, 104 Г для будівництва та обслуговування культової споруди (К-21044).

Про надання дозволу на  розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ТОВ «Гарден Сіті» на вулиці Горького, 52 для будівництва комплексу у складі житлових будинків, оздоровчо-розважальних та торговельно-офісних об'єктів з підземним паркінгом (К-21192).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Кулику Валерію Семеновичу на вулиці Ямській, 50 А для реконструкції майнового комплексу (споруди) під заклад, призначений для проведення відпочинку, спорту, з апартаментами та адміністративними приміщеннями (К-21108).

Про передачу ТОВ «Гарден Сіті» земельної ділянки для будівництва комплексу у складі житлових будинків, оздоровчо-розважальних та торговельно-офісних об’єктів з підземним паркінгом на вулиці Антоновича, 54 (Д-6246).

Про передачу земельної ділянки ТОВ «Спортбізелект» для будівництва, експлуатації  та обслуговування торгово-офісного центру з вбудовано-прибудованими приміщеннями, підземним паркінгом та благоустроєм території на  вулиці Васильківській, 100-А (Д-6797).

Про передачу ТОВ «Велбертін вест» земельних ділянок для реконструкції, експлуатації та обслуговування існуючої бази відпочинку на Столичному шосе, 151-а (Д-6791).

Про поновлення Спільному українсько-бельгійсько-ізраїльському підприємству «Арго Трейдінг, ЛТД» договору оренди земельної ділянки для будівництва та подальшої експлуатації складських і офісних приміщень на вулиці Червонопрапорній (А-20673).

Про поновлення договору оренди та зміну виду використання земельної ділянки товариства з обмеженою відповідальністю «Європейський дім» на перетині вулиць Академіка Заболотного та Столичного шосе (А-20789).

Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю «Концерн «Київпідземшляхбуд» договору оренди земельної ділянки для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку з об’єктами соціально-культурного призначення на вулиці Боженка (А-19226).

Дарницький район

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю «Спортпостач» на  вулиці Привокзальній, 1 для обслуговування офісних та складських приміщень (К-20869).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки обслуговуючому кооперативу «гаражно-будівельний кооператив «Союз молоді» на вулиці Ревуцького (перетин з вулицею Вишняківською) для будівництва та експлуатації об'єкта транспортної інфраструктури (влаштування виїздів та під'їздів) (К-20990).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки спеціальному приймальнику для утримання осіб, підданих адміністративному арешту ГУ МВС України на вулиці Ремонтній, 7 для експлуатації та обслуговування адміністративної будівлі (К-21659).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки релігійній громаді Української православної церкви парафії преподобного Сергія, ігумена Радонезького, на вулиці Здолбунівській, 9 для будівництва та експлуатації православного храму (К-21255).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки дошкільному навчальному закладу № 550 на проспекті Петра Григоренка, 20-б для експлуатації та обслуговування будівель (К-21241).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю «Будівельно-комерційна фірма «Граніт» на Дніпровській набережній, 23-а для завершення будівництва, експлуатації та обслуговування нежитлового будинку «Блок обслуговування на ділянці № 24 з підземним паркінгом» (К-21112).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки релігійній громаді Святого Апостола Андрія Первозванного Української православної церкви на вулиці Ревуцького для будівництва та експлуатації церкви на честь ікони Пресвятої Богородиці (К-20962).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю «Автобансервіс» на проспекті Миколи Бажана, 1-д для будівництва, обслуговування та ремонту об'єктів транспортної інфраструктури (для влаштування та обслуговування заїздів та виїздів на діючу АЗС) (К-18554).

Про передачу громадянину Дьоміну Юрію Михайловичу у приватну власність земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва на вулиці 130-тій Садовій, 2-а (А-19755).

Про надання комунальному підприємству виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київське інвестиційне агентство» земельної ділянки для будівництва об’єкта дорожнього сервісу на  вулиці Сортувальній, 24 (Д-6611).

Про відмову у передачі ФОП Голішевському Віктору Володимировичу земельних ділянок для будівництва, експлуатації та обслуговування магазинів на вулиці Анни Ахматової, 15 (А-4280).

Про відмову товариству з обмеженою відповідальністю «Добро ЛТД» в поновленні договору оренди земельної ділянки для будівництва комплексу у складі оптового супермаркету, автостоянки, автосалону та магазину роздрібної торгівлі на Харківському шосе, 210 (А-20354).

Про зміну цільового призначення земельних ділянок товариства з обмеженою відповідальністю «Аптека Біокон» для будівництва комплексу житлових будинків на  вулиці Леніна, 55 (Д-6635).

Деснянський район

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватному підприємству «Цавіста» на вулиці Милославській для влаштування під'їзних шляхів на період будівництва (К-20795).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальному підприємству «Київтранспарксервіс» на вулиці Милославській на перетині з вулиці Радунською для паркування автотранспорту, облаштування, експлуатації та обслуговування автостоянки з об'єктами транспортної інфраструктури (К-20988).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Войтович Ганні Вікторівні на вулиці Андрія Сови, 8 для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (К-21060).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Воловику Івану Степановичу на вулиці Андрія Сови, 6 для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (К-21061).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Зеленій Євгенії Олександрівні на вулиці Олександра Даля, 3-а для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (К-21062).

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки обслуговуючому кооперативу «Зоряний» на просп. Броварському, 161-а для будівництва, експлуатації та обслуговування індивідуальних  гектариражів (К-20890).

Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю «Панорама-Інвест» земельної ділянки для будівництва об’єкта транспортної інфраструктури, розворотного трамвайного кільця на вулиці Попудренка (біля станції метро «Лісова») (Д-6605).

Про поновлення публічному акціонерному товариству «Холдингова компанія «Київміськбуд» договору оренди земельної ділянки для будівництва житлового будинку з блоком соціально-побутового обслуговування на  вулиці Лісківській, 7 (А-20742).

Про поновлення та внесення змін до договорів оренди земельних ділянок в парку Дружби Народів, проспект Генерала Ватутіна, 21 від 24.12.2007 №№ 62-6-00451, 62-6-00452 та 62-6-00453 (А-20459).

Дніпровський район

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки релігійній громаді Святого Апостола Андрія Первозванного Української православної церкви на вулиці Генерала Карбишева   для будівництва та експлуатації Церкви Воскресіння Христового (К-20961).

Про поновлення приватному підприємству «КАРА» договору оренди земельної ділянки для будівництва, експлуатації та обслуговування автомийки зі сферою сервісних послуг на проспекті Возз’єднання (перетин з вулиці Регенераторною) (А-19249).

Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю «Автозалізнич Постачсервіс» договору оренди земельних ділянок для будівництва, експлуатації та обслуговування торговельно-офісного центру з паркінгом на Ленінградській площі (А-20033).

Про поділ земельної ділянки, що перебуває в оренді приватного акціонерного товариства «Нео Віта» на вулиці Регенераторній, 4, із внесенням змін до договору оренди земельної ділянки та передачу земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю «Комфорт-Таун» на  вулиці Регенераторній, 4 для експлуатації та обслуговування житлових будинків (А-20788).

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Васильєвій Тетяні Василівні на  вулиці Микешина, 6 для будівництва та обслуговування індивідуального житлового будинку, господарських будівель і споруд (К-20899).

Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю «Комфорт Мол» земельної ділянки для експлуатації та обслуговування торговельно-розважального комплексу на вулиці Регенераторній, 4-а (літера 1Д) (Д-6816).

Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю «ФСВ» договору оренди земельної ділянки для будівництва багатоверхового житлового будинку з підземним паркінгом на вулиці Юності (А-20701).

Про поновлення приватному підприємству «Дев Ойл» договору оренди земельної ділянки для будівництва, експлуатації та обслуговування комплексу автотехобслуговування на проспекті Броварському, 53-а (А-20761).

Решта питань щодо землі в інших районах не вмістилися в одину статтю - тому їх можна прочитати тут.