Що у Вашому районі ділитиме Київрада (продовження)

Маша Землянська
21 жовтня 2013р. 11:34

Що у Вашому районі ділитиме Київрада (продовження)

Ваші діти ще граються на дитячому майданчику чи відпочивають у парку? А забудовників ви ще там не бачили? У середу, 23-го жовтня у Київрада планує зібратися на чергове засідання. Вирішуватимуть, яку землю у киян забрати, а яку повернути.

"Свідомо" розбило їх по районах, щоб Вам легше було пошукати - чи немає планів на землю поруч з Вашим будинком:

Оболонський район

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальному підприємству по утриманню зелених насаджень Оболонського району на проспекті Героїв Сталінграда, 2в (сквер «Сад каменів») для експлуатації та обслуговування зелених насаджень загального користування (К-20826).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальному підприємству «Київтранспарксервіс» на вулиці Юрія Кондратюка для влаштування та експлуатації відкритої автостоянки з об'єктами транспортної інфраструктури (К-20597).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Київському міському протитуберкульозному диспансеру №1 на вулиці Автозаводській, 68 для експлуатації та обслуговування будівель і споруд диспансеру (К-20903).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки публічному акціонерному товариству «Завод «Ленінська кузня» на  вулиці Міській, 9 для реконструкції будівель і споруд піонерського табору «Юнга» ПАТ «Завод «Ленінська кузня» під дитячу юнацьку спортивну школу «Міжнародна тенісна академія» (К-21055).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Національному центру «Мала академія наук України» на вулиці Гамарника, 14 для реконструкції будівель і споруд цілісного майнового комплексу під учбово-рекреаційний центр з подальшими експлуатацією та обслуговуванням (К-21309)

Про  надання  дозволу  на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Державному територіально-галузевому об'єднанню «Південно-Західна залізниця» на вулиці Курортній, 11 для експлуатації та обслуговування будівель і споруд майнового комплексу (К-20943).

Про надання дозволу  на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю «Київбуджитло» на проспекті Героїв Сталінграда, 8а (літера Б) для реконструкції будівлі поливочної станції під фізкультурно-оздоровчий комплекс з подальшою його експлуатацією та обслуговуванням (К-21880).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПАТ «Київхімпостач» на проспекті Московському (затока Волковата) для будівництва, обслуговування та експлуатації об’єкта інженерно-транспортної інфраструктури та дорожнього господарства (транспортна розв’язка під’їзних шляхів до громадсько-торговельного центру із енергетичною системою споруд освітлення, очисних споруд та декоративним озелененням території загального користування) (К-21722).

Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю «Гєлліос ЛТД» земельної ділянки для експлуатації та обслуговування пансіонату на вулиці Курортній, 4 (Д-6824).

Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки від 24.03.2008 №78-6-00524, укладеного між Київською міською радою та товариством з обмеженою відповідальністю «Авва-сервіс» на проспекті Оболонському (біля озера Опечень) (Д-6809).

Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 02.12.2010 №304/5116 «Про надання релігійній громаді Української православної церкви парафії Святого великомученика Георгія Побідоносця земельної ділянки для експлуатації та обслуговування храмового комплексу на вулиці Восьмого березня, 7-б» (А-19864)

Про поновлення та внесення змін до договорів оренди земельних ділянок від 27.03.2008 №78-6-00526, №78-6-00527, укладених між Київською міською радою та багатопрофільним підприємством «Солідарність» у формі товариства з обмеженою відповідальністю для будівництва, експлуатації та обслуговування ба гектаритофункціонального ринкового комплексу і благоустрою прилеглих територій на вулиці Вербовій, 19 (А-20750).

Про відмову товариству з обмеженою відповідальністю Будівельній компанії «Кроун» в поновленні договору оренди земельної ділянки для будівництва житлового будинку з вбудованими нежитловими приміщеннями на вулиці Північній, біля будинку № 10 (А-20612).

Про відмову товариству з обмеженою відповідальністю Будівельній компанії «Кроун» в поновленні договору оренди земельної ділянки для будівництва житлового будинку з вбудованими нежитловими приміщеннями та підземним паркінгом на проспекті Оболонському, біля будинку 7-В (А-20611).

Про відмову товариству з обмеженою відповідальністю «Київське будівельне підприємство №3» в поновленні договору оренди земельної ділянки для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку з об’єктами соціально-громадського призначення та підземним паркінгом на вулиці Прирічній, 1-б (А-20597).

Печерський район

Про внесення змін до рішення Київської міської ради  від 22.05.2013 №317/9374 «Про надання статусу скверу земельній ділянці загальною площею 2,33 гектари за кадастровим номером 8000000000:82:138:0096, яка розташована між будинками №№2-6 на вулиці Вільшанській та будинком №16 на  вулиці Професора Підвисоцького»

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок Центральному парку культури і відпочинку на Петрівській алеї для експлуатації та обслуговування парків-пам’яток садово-паркового мистецтва «Хрещатий», «Міський сад», «Маріїнський» з обслуговування споруд рекреаційного призначення (К-21027).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю «Буджитлостандарт» на вулиці Івана Кудрі, 9/15 для забудови земельної ділянки у складі будівництва, експлуатації та обслуговування житлово-адміністративного комплексу з вбудованими та прибудованими приміщеннями громадського і торговельного призначення та наземним і підземними паркінгами (К-20781).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПАТ «Київ Газ» на  вулиці Кіквідзе, 4 б для експлуатації та обслуговування майнового комплексу (К-20923).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Військово-медичному управлінню Служби безпеки України на бульварі Лесі Українки, 28-А для експлуатації та обслуговування будівель і споруд дошкільного навчального закладу «Ясла-садок» № 2/4 СБУ (К-21218).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПАТ «Промінвестгруп-1» на вулиці Лютеранській, 18-Б для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку (К-20978).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки компанії з обмеженою відповідальністю «Веллінгтон Ентерпрайзіс Лімітед» на вулиці Старонаводницькій, 13-Б для реконструкції, експлуатації та обслуговування соціально-побутового торговельно-розважального, культурного, готельно-офісного, спортивно-оздоровчого комплексу з закладами громадського харчування та автостоянками ( К-20711).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю «Ексклюзивсервіс ЛТД» у провулку Музейному, 6 для будівництва, експлуатації та обслуговування спортивно-оздоровчого комплексу з офісними та торговими приміщеннями (К-21074).

Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю «Буйфіш Холдінгс» земельної ділянки для будівництва, експлуатації та обслуговування житлово-офісного комплексу з об'єктами соціально-побутового торгового призначення та паркінгу на  вулиці Кіквідзе, 17 (Д-6798).

Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю «Парк вей» земельної ділянки для експлуатації та обслуговування нежитлових будівель на Парковій дорозі, 8-б (Д-6825).

Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 22.05.2013 №508/9565 «Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю «Кристалл-Інвест» земельної ділянки для експлуатації та обслуговування адміністративного будинку на  вулиці Січневого повстання, 10 (Івана Мазепи)» (А-20762).

Про розірвання договору оренди земельної ділянки від 22.10.2002 № 82-6-00062, укладеного між Київською міською радою та Національною академією Служби безпеки України для будівництва прибудови житлового будинку з підземною автостоянкою до існуючого будинку-гуртожитку із реконструкцією гуртожитку під житло у провулку Лабораторному, 6 (А-20602).

Про розірвання договору оренди земельної ділянки від 13.08.2004 №82-6-00224, укладеного між Київською міською радою та товариством з обмеженою відповідальністю «Житло-Буд» для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку на  вулиці Шовковичній, 39/1-а (А-19589).

Подільський район

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Дніпровській екологічній прокуратурі на  вулиці Фрунзе, 99 для будівництва, експлуатації та обслуговування багаповерхового житлового будинку (К-20807).

Про внесення змін до рішення Київської міської ради  від 29 травня 2003 року №461/621 «Про передачу релігійній громаді Української Православної Церкви парафії на честь Святого Святителя і Чудотворця Миколая земельних ділянок для будівництва, експлуатації та обслуговування храмової споруди на  вулиці Набережно-Хрещатицькій, 8-а (у водній акваторії р. Дніпро)».

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Цумурасу Павлу Віталійовичу на  вулиці Петра Сагайдачного, 27 (літера Б) для обслуговування та експлуатації нежитлового будинку (кафе) з благоустроєм зеленої зони (К-19884).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок публічному акціонерному товариству «Київхліб» на вулиці Костянтинівській, 72 для експлуатації та обслуговування складських та господарських будівель по виробництву хліба та хлібобулочних виробів (К-20940).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПАТ «Судноплавна компанія «Укррічфлот» на вулиці Набережно-Луговій, 7 (літера А) для експлуатації та обслуговування будинку готелю «Парус» (К-21000).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки дитячій клінічній лікарні № 9 Подільського району на вулиці Копилівській, 1/7 для обслуговування та експлуатації будівель дитячої клінічної лікарні №9 (К-21328).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки дитячій клінічній лікарні №9 Подільського району на проспекті Правди, 64-а для обслуговування та експлуатації поліклініки №2  (К-21330).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки релігійній громаді Святого Миколи /Притиска/ парафії (релігійної громади) Української православної церкви Київського патріархату на  вулиці Хорива, 3 (літера Б), 5 (літера Б) для експлуатації, обслуговування, реконструкції комплексу культових споруд, які забезпечують діяльність церкви Святого Миколи /Притиска/ на  вулиці Хорива, 5а (К-20887).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Волоський» на вулиці Волоській, 11-А для експлуатації та обслуговування нежитлового будинку-офісного центру (К-21704).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гаражному автокооперативу «Вікторія» на проспекті Перемоги, 39 для експлуатації та обслуговування гаражів та автостоянки (К-20559).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю фірмі «Астарта-Київ», громадянам Брильову Олександру Анатолійовичу, Шиянюк Людмилі Анатоліївні, Рагозіній Марії Яковлевні, Садикову Олександру Валерійовичу на  вулиці Почайнинській, 38/44 (літ. "А") для реконструкції та обслуговування нежилих приміщень офісної будівлі (К-16207).

Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю «Дім-Інвестмент» земельних ділянок для реконструкції, експлуатації та обслуговування адміністративних будівель на вулиці Братській, 3 (літери «А, Б, В») (Д-6155).

Про поновлення та внесення змін до договору оренди земельної ділянки на проспекті Георгія Гонгадзе, 9-б від 04.06.2008 №85-6-00406, укладеного між Київською міською радою та ТОВ «Каштанове місто» (А-20746).

Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю «Компанія Елонг» договору оренди земельної ділянки для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового комплексу з нежитловими приміщеннями та підземним паркінгом на  вулиці Червонопільській, 2-г (А-20808).

Про продаж земельної ділянки публічному акціонерному товариству «Фортуна-банк» для експлуатації та обслуговування адміністративно-офісного корпусу на  вулиці Боричів Тік, 35 (літ. В) (Є-1171).

Про приватизацію земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вулиці Зоряній, 4 (П-8880).

Святошинський район

Про надання статусу скверу земельній ділянці на  вулиці Депутатській, 13-17

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок комунальному підприємству «Святошинське лісопаркове господарство» для ведення лісового господарства (К-20814).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальному підприємству «Київтранспарксервіс» на вулиці Зодчих (біля  вулиці Сім'ї Сосніних, 23-а) для паркування автотранспорту, облаштування, експлуатації та обслуговування автостоянки з об'єктами транспортної інфраструктури (К-20873).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальному підприємству «Київтранспарксервіс» на проспекті Академіка Корольова (розподільча смуга) для влаштування та експлуатації відкритої автостоянки з об'єктами транспортної інфраструктури (К-20651).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок комунальному підприємству «Святошинське лісопаркове господарство» для ведення лісового господарства (К-20815).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Гульку Юрію Омеляновичу на проспекті Перемоги, 136 для будівництва, обслуговування та ремонту об'єктів транспортної інфраструктури та створення озелененої території загального користування (К-20986).

Про надання дозволу  на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю «Нивки Сіті Сервіс» на вулиці Чистяківській, 23-а для обслуговування експлуатації складських приміщень існуючої будівлі (К-21070).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю «Нивки Сіті Сервіс» на вулиці Чистяківській, 23-б для обслуговування та експлуатації будівлі трансформаторної підстанції (К-21071).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю «Нивки Сіті Сервіс» на проспекті Перемоги, 67 для обслуговування та експлуатації інженерних, адміністративних та складських приміщень існуючих будівель і споруд (К-21069).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю «БМС Сервіс» на вулиці Симиренка, 9 для обслуговування та експлуатації офісних та складських приміщень (К-21289).

Про передачу земельної ділянки комунальному підприємству «Дирекція з утримання та обслуговування житлового фонду Святошинського району», приватному акціонерному товариству «Інго Інтертеймент» та товариству з обмеженою відповідальністю «Пальміра-Схід» для реконструкції, експлуатації та обслуговування існуючого розважального комплексу та для будівництва житлово-офісного комплексу з вбудованими приміщеннями  торговельного, соціально-побутового та спортивно-розважального призначення і підземного паркінгу з благоустроєм прилеглої території на проспекті Перемоги, 112 (літера «А») (Д-6821).

Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю «Південбудконтракт» договору оренди земельної ділянки для будівництва, експлуатації та обслуговування громадського-житлового комплексу з нежитловими приміщеннями та об’єктами соціального призначення та  підземними паркінгами на перетині вулиці Львівської та  вулиці Живописної (А-20335).

Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю «Акта МК» договору оренди земельної ділянки для організації будівельних робіт та благоустрою прилеглої території на Кільцевій дорозі, 12-б, 12-в (літера "А"), 12-г (літера "А") (А-20603).

Про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста покращень, виконаних ТОВ «Фонд розвитку будівельних ініціатив» на території дитячого санаторію «Ялинка» Київського міського дитячого санаторно-курортного об'єднання (Пуща-Водиця, 7-ма лінія) (від 12.06.2013 №08/231-0690/ПР).

Солом’янський район

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Головному управлінню розвідки Міністерства оборони України на вулиці Качалова, 3 для будівництва житлових будинків з об’єктами соціально-культурного призначення з подальшою їх експлуатацією та обслуговуванням (К-20996).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Військово-медичному управлінню Служби безпеки України на  вулиці Колективізації, 5 для експлуатації та обслуговування будівель і споруд дошкільного навчального закладу «Ясла-садок» № 5/489 СБУ (К-21221).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Борисенко Ганні Іванівні на  вулиці Привітній, 10-Б для будівництва індивідуального гаража (К-19345).

Про передачу громадянці Отрощенко Ірині Петрівні у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вулиці Янтарній, 32 у (А-18645).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Дмитришиній Валентині Степанівні на вулиці Дружній, 25-27а для облаштування об’єкта протизсувних споруд (підпірна стінка) (К-21092).

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Марінічу Володимиру Костянтиновичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на /вулиці Кудряшова (А-19295).

Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю «Вагра» земельної ділянки для будівництва, обслуговування та експлуатації житлового будинку на  вулиці Волгоградській, 25 (Д-6796).

Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю «Спекстрсервіс-Трейд» земельної ділянки для експлуатації та обслуговування нежитлової споруди-магазину на вулиці Ушинського, 14-а (Д-6795).

Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю «ВЛМ» земельних ділянок для будівництва, експлуатації та обслуговування торгово-офісного комплексу та під'їзних шляхів до нього на  вулиці Митрополита Василя Липківського, 44-а (Д-6803).

1)  Про зміну виду використання земельної ділянки, яка перебуває у власності товариства з обмеженою відповідальністю «Інтеграл-Груп» для будівництва, експлуатації та обслуговування багаоповерхового житлового будинку з вбудованими та прибудованими нежитловими приміщеннями та підземним паркінгом на вулиці Авіаконструктора Антонова, 4-А (А-20356).

Про приватизацію земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вулиці Московській, 35 (П-8958).

Шевченківський район

Про продовження терміну дії договору оренди нежитлових приміщень комунальної власності територіальної громади міста у будинку №15, літера А на улиці Стрітенській (від 03.07.2013 №08/231-0944/ПР).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки державній акціонерній холдинговій компанії «Артем» на вулиці Бакинській, 12-А для будівництва, експлуатації та обслуговування малометражного житлового будинку для молодих спеціалістів  (К-20454).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок Державному територіально- галузевому об'єднанню «Південно-Західна залізниця» на  вулиці Тимофія Шамрила, 4 для обслуговування та експлуатації об'єктів рекреаційного призначення (дитяча залізниця) (К-20950).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Центральному спортивно-господарському комбінату Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України на перетині бульварі Тараса Шевченка, 21 та  вулиці Симона Петлюри, 4 для експлуатації та обслуговування нежилої будівлі (К-20299).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Київському коледжу транспортної інфраструктури на вулиці Івана Франка, 26а для обслуговування та експлуатації спортивного комплексу  (К-18267).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки державному підприємству «Великий конференц-зал Національної академії наук України» на вулиці Володимирській, 55 для обслуговування та експлуатації адмінбудівлі (К-21262).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ТОВ «Лессор Груп» у провулку Тараса Шевченка, 16 для експлуатації та обслуговування житлового будинку (К-21870).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Римо-католицькій релігійній громаді парафії Святого Олександра в Києві /Romano Catholica Ecclesia paroecialis St.Alexandri іn Kyiv/ на вулиці Костьольній, 17 для експлуатації та обслуговування культової споруди (К-17691).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальному комплексному позашкільному навчальному закладу «Київський міський будинок учителя» на  вулиці Володимирській, 57 для експлуатації та обслуговування нежитлової будівлі Будинку вчителя (К-21211).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки відкритому акціонерному товариству Хімічному заводу «Ріхтер Гедеон» на  вулиці Тургенєвській, 17-б (літера А) для експлуатації та обслуговування офісної будівлі (К-21873).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю «Плюс Форте» на  вулиці Академіка Туполєва, 16 (літера Б) для реконструкції та обслуговування торговельно-офісних приміщень (К-21919).

Про передачу Державному підприємству «Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв» земельної ділянки для будівництва, подальшої експлуатації та обслуговування житлово-адміністративного комплексу з приміщеннями Резиденції Посла, Торгово-Економічної місії республіки Казахстан в Україні та підземним паркінгом на  вулиці Мельникова, 51 (А-20874).

Про визнання таким, що втратило чинність, рішення Київської міської ради від 18.03.2004 №133/1343 «Про надання Головному управлінню Міністерства внутрішніх справ України в Києві земельної ділянки для будівництва житлового будинку з вбудованими приміщеннями та підземним гаражем на вулиці Гоголівській, 7» (А-20006).

Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки від 16.06.2007 №91-6-00665, укладеного між Київською міською радою та товариством з обмеженою відповідальністю «Ресурс Проектбуд», на вулиці Шолуденка, 30 (А-19712).

Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю «Торговий дім «Супермаркет-93» договору оренди земельної ділянки для експлуатації та обслуговування нежитлової будівлі на проспекті Перемоги, 24 (літера А) (А-20065).

Про зміну цільового призначення земельних ділянок громадянина Тем’янинця Василя Васильовича для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку з вбудовано-прибудованими приміщеннями на вулиці Толбухіна, 43-а, 43-б (А-20877).

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Національній академії прокуратури України для будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд Національної академії прокуратури України на  вулиці Сім'ї Хохлових, 8 (Д-6812).

Також на сесії Київради депутати планують обговорити питання опалювального сезону столиці. Опозиція обіцяє не дати Київраді працювати, тому що її повноваження закінчилися 2-го червня.

Решта питань щодо землі в інших районах не вмістилися в одину статтю - тому їх можна прочитати тут.