Мешканців Жилянської почали викликати на допити

Ольга Бондаренко
21 жовтня 2013р. 14:43

Мешканців будинків, прилеглих до забудови на вулиці Жилянській 120Б, почали викликати на допити, за фактом знесення паркану. Про це повідомляє Roman Solomonyuk.

За його словами, опитують навіть тих, хто на місці подій не був. Провадження порушили за статтею: "Умисне знищення або пошкодження майна". "Така от ситуація. Будівництво відновлюється. Викликали міліцію. На час приїзду "правоохоронців" будівництво зупиняється. Потім поновлюється. Рядові міліціонери стверджують, що коли б "дали вказівку згори", то вони б робили і зупиняли. А так не можуть нічого вдіяти", - підсумовує чоловік.

Увечері, 18 жовтня, активісти зруйнували бетонну огорожу незаконного будівництва на вулиці Жилянській 120 Б. 17 жовтня там знову з'явилась будівельна техніка. Мешканці викликали міліцію, яка традиційно нічого вдіяти не могла. Знищення будинку 1919 року на Жилянській 120Б почалося 10 вересня. А 11 вересня місцеві мешканці отримали запізнілу відповідь від Державної архітектурно-будівельної інспекції. Та визнала будівництво незаконним і направила в прокуратуру листа - аби там ужили заходів щодо забудовника. Забудовник - компанія "Елегантбуд", замовник - концерн "Ессо". На місці зруйнованого історичного будинку зведуть висотний житлово-офісний комплекс. Голова київської міськдержадміністрації Олександр Попов 28 вересняпообіцяв покарати забудовників Жилянської, але поки що ця заява так і лишилась обіцянкою.

Теги: забудова , Київ