ДАІ зловила водія на незаконному буксуванні Lanos

Катерина Білоус
21 жовтня 2013р. 15:28

 В Деснянському районі столиці двоє чоловіків на мікроавтобусі Пежо незаконно буксували автомобіль Ланос. Біля будинку №1 по вулиці Шолом-Алейхема представники ДАІ зупинили мікроавтобус. ДАІшники воліли перевірити документи у водія мікроавтобусу. Про це повідомляє прес-служба Міністерства внутрішніх справ.

 Інспектори ДАІ зупинили мікроавтобус Пежо для перевірки документів. Правоохоронці звернули увагу на знервовану поведінку водія Пежо. Також, ДАІшників насторожило вибите скло в автівці Ланос. Пояснити причину пошкодження авто шофер мікроавтобусу не зміг. Інший чоловік знаходився в автівці Ланос. У нього правоохоронці взагалі не виявили жодних документів. Після перевірки автомобіля по базі, інспектори з’ясували, що номерні знаки Ланосу належать іншій машині, а сама автівка перебуває у розшуку. Чоловік, який сидів в автомобілі, пояснив, що машина у несправному стані стояла на вулиці Братиславській. Куди і для чого двоє чоловіків транспортували Ланос наразі з’ясовують слідчі.

 В п’ятницю на на Оболоні двоє чоловіків викрали автівку Nissan Almera. Сталося це у дворі біля будинку №1 по вулиці Кибальчича.