У Голосіївському парку знайшли снаряд

Ольга Бондаренко
22 жовтня 2013р. 8:34

Протягом вихідних виявлено 3 артилерійські снаряди часів війни. Першу знахідку було виявлено по Бориспільському шосе. Ще два снаряди часів Великої Вітчизняної війни були виявлені у селі Бортничі та в Голосіївському парку відпочинку.

Боєприпаси були вилучені та знешкоджені на полігоні. Всього з початку року на території міста Києва вилучено та знешкоджено 788 вибухонебезпечний предмет часів Великої Вітчизняної. Зокрема, 184 артилерійські снаряди, 57 мінометних мін, 9 гранат, 3 підривники, одну протитанкову міну, 3 авіаційні бомби, 508 стрілецьких набоїв, 20 тротилових шашок – 7, 2 кілограми та 3 вибухові пристрої.

Киянам нагадують: при виявленні боєприпасів треба повідомити про знахідку чергові служби 101 і 102; вказати місце знахідки та повідомити час її виявлення. Не наближатися до предмету, не торкатися і не пересувати його, не допускати до знахідки інших людей, припинити всі види робіт в районі виявлення вибухонебезпечного предмету, а також не користуватися засобами радіозв’язку та мобільними телефонами (вони можуть спровокувати вибух). І, головне, дочекатися прибуття фахівців!


 

Теги: Київ