Третина київських кіосків під загрозою зникнення

Катерина Білоус
22 жовтня 2013р. 15:18

Кияни скаржаться, що багато ухвалень суду забороняють демонтувати нелегальні кіоски.  Олександр Попов пообіцяв, що у Київраді приймуть рішення, які будуть регулювати бізнес з МАФами.

“Зараз міська рада готує рішення, яке  на законних засадах, впорядкує цей бізнес, привівши МАФи до правильних архітектурних форм, з урахуванням побажань  архітекторів, з визначенням місць, де можна здійснювати такий бізнес: не на інженерних мережах , на віддалі від виходу з метрополітену  і таке інше.  Ми  вже практично завершуємо складання плану розташування таких кіосків на найближчі 5 років: їх буде не більше 5-5,5 тисяч, на відміну від того, що сьогодні, за різним даними, від 10 до 15 тисяч. Працюватимуть ті, хто хоче займатися цим бізнесом, на абсолютно відкритих, конкурентних засадах,  а  земельні ділянки отримають на термін у 3-5 років”, – повідомляє Голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов.

21 лютого Київрада не визначилась як розміщувати тимчасові споруди торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення у Києва. А фактично цим же рішенням заборонила всі кіоски у столиці.

 

Теги: Київ , кіоски , МАФ