З Шевченківського району прибрали 650 кіосків

Катерина Білоус
22 жовтня 2013р. 15:43

З початку року в Шевченківському районі демонтували близько 650 кіосків. Першими прибирають МАФи з алкоголем і тютюном, які знаходяться поблизу шкіл. Також, першочергово демонтують незаконно встановлені кіоски. Про це повідомляють у прес-службі Київської міської державної адміністрації.

У цей час кияни скаржаться, що багато ухвалень суду забороняють демонтувати нелегальні кіоски.  Олександр Попов пообіцяв, що у Київраді приймуть рішення, які будуть регулювати бізнес з МАФами. До речі, 21 лютого Київрада не визначилась як розміщувати тимчасові споруди торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення у Києва. А фактично цим же рішенням заборонила всі кіоски у столиці.

«Пройти пішоходам неможливо. Машини таксі паркуються на тротуарах. Потік людей, які працюють в офісах поруч, утворює живі затори. Тут же зупинка 16 та 18 тролейбусів, де також багато людей. Через велику кількість народу кияни змушені просто протискуватися. Проблему з кіосками треба вирішувати», – скаржаться кияни на кіоски Майдану Незалежності в контактцентрі 1551.