Голосіївці ризикують залишитися без опалення

Катерина Білоус
22 жовтня 2013р. 17:18

Мешканці будинків № 53, 55, 59,61 по проспекту Академіка Глушкова скаржаться на подвійні стандарти «Київенерго». Комунальники пообіцяли замінити розподільчі мережі опалення у всіх домах по непарній стороні проспекту. Проте у план "Київенерго" внесли лише будинки, підпорядковані ЖЕКу, а от будинки № 53, 55, 59,61, які належать ОСББ - залишились у тіні. Про це пишуть кияни в контакт центрі 1551.

«В «Київенерго» обіцяли замінити труби будинкам по непарній стороні проспекту Глушкова. Проте у план не включили будинки по проспекту Глушкова 53, 55, 59,61, які належать ОСББ ”Молодіжний-15”.Всім іншим будинкам, у яких тепломережі спільні з нашими – відремонтують труби», – пишуть кияни. В результаті численних звернень мешканці ОСББ ”Молодіжний-15” отримали від ”Київенерго” запевнення, що розподільчі мережі до їх будинків також замінять. «11 жовтня в Голосіївській райдержадміністрації відбулася нарада, на якій було підтвердження виконання цих робіт. В мешканців будинків зібрали підписи зі згодою на виконання робіт з огляду на початок опалювального сезону і можливі тимчасові перерви в опаленні, зумовлені роботами», – йдеться у повідомленні.


 

На сайті "Київенерго" будинки № 53, 55, 59,61 по проспекту Глушкова не включені в план реконструкції тепломереж


У цей час в особистих зверненнях ”Київенерго” запевняє мешканців будинків № 53, 55, 59, 61 по проспекту Глушкова, що розподільчі мережі до їх будинків також замінять 

«Однак 21 жовтня нам сказали, що фактично роботи з реконструкції мереж виконуються тільки до будинків ЖЕКу (Глушкова 51 і 57), в обхід будинків ОСББ ”Молодіжний-15”. Те, що до будинків ОСББ мережі не перекладатимуться, підтвердив і виконроб», – додають мешканці.

 

Теги: ОСББ , Голосієво , Київенерго , Київ