Будувати ТРЦ під парком планують за 2 місяці

Валентин Корнієнко
22 жовтня 2014р. 18:13

Під парком Шевченка за 2 місяці планують почати будівництво нового підземного Торговельно- розважального центру "Універ-сіті". 

Замовником і забудовником є компанія "Київміськбуд-Інвест". На офіційному сайті написано, що за планом Торговельно-розважальний центр межуватиме з парком Шевченка та з'єднуватиме декілька станцій метро. Центр буде складатися із трьох рівнів. Один рівень виділять для боулінгу, льодового катку, кінотеатри та ігрові зони. Загальна площа: 31 тисяча квадратних метрів. Приблизна вартість 47 мільйонів. Натомість не усі кияни раді новій забудові: "Потрібно влаштувати публічну презентацію проекту. Це насправді правило хорошого тону – докладно анонсувати свої будівельні плани у зонах, що становлять особливу цінність для міста. Тоді спеціалісти зможуть достовірно оцінити, чи не загрожує це будівництво парку Шевченка та корпусам університету", - пише на своїй соціальній сторінці у "Фейсбук" захисник Києва Ігор Луценко.

Вперше земелю під парком Шевченка виділили у 2004 році на два роки, але будівництво так і не почали. У 2007 році договори "Київміськбуд-Інвест" продовжили. У 2007 році договори "Київміськбуд-Інвест"  поновили на 7 років.