Київрада взялась рятувати Біличанський ліс

Катерина Білоус
23 жовтня 2013р. 13:09

Київрада взялася захищати ліс. Депутати дозволили розробку проектів комунальному підприємству «Святошинське лісопаркове господарство» для ведення лісового господарства на 12 тисяч гектарів Біличанського лісу.

«Ділянки площею 5582,11 гектари у Святошинському районі та 6050,07 гектари в Оболонському районі оформлять з правом користування землею комунальним підприємством, з тим, щоб уникнути у подальшому зазіхань на ці землі з боку наших сусідів, селищних та районних рад. Київрада вже не перший день воює з Коцюбинською селищною радою та Ірпінською міською радою за землі Біличанського лісу, які ті хочуть забрати під забудову. Оформивши ці землі, ми забезпечимо збереження зелених насаджень столиці»- сказала секретар Київради Галина Герега.

Боротьба за Біличанський ліс триває з 2008-го року. Активісти виступають проти роздачі лісу Коцюбинською селищною радою, а 9 жовтня Вищий адміністративний суд визнав цю роздачу законною. Тим самим суд дозволив розширити межі селища Коцюбинського з 87 гектарів до чотирьох тисяч за рахунок лісу. У березні 2013-го року прокуратурою Ірпеня подала 426 позовів про скасування рішень Коцюбинської селищної ради та визнання недійсними державних актів на право власності на земельні ділянки у Біличанському лісі площею майже 60 гектарів. І це тільки з початку 2013-го року.