Українських шефів не турбує здоров'я підлеглих

Маша Землянська
24 жовтня 2013р. 8:47

Українських шефів не турбує здоров'я підлеглих

45% офісних працівників скаржаться на біль у спині та попереку. Один з кращих способів боротися з такою проблемою - регулярні походи в басейн. Однак українські роботодавці не поспішають оздоровлювати своїх співробітників. Тільки для 5% «білих комірців» абонемент у басейн оплачує роботодавець. Про це свідчать результати опитування, проведеного Дослідницьким центром Міжнародного кадрового порталу HeadHunter. 

Давно відомий факт, що плавання рекомендоване людям, які потерпають від проблем із хребтом. А тривале сидіння за комп’ютером не лише негативно впливає на поставу, але й провокує виникнення захворювань суглобів. Регулярні заняття в басейні підвищують загальний тонус організму й значно зменшують ризик виникнення серцево-судинних захворювань.


 

Згідно з результатами опитування, тільки кожен двадцятий офісний співробітник відвідує басейн кілька разів на тиждень, 8% опитаних — кілька разів на місяць, а 14% — усього лише кілька разів на рік. Решта три чверті працівників офісів узагалі не ходять до басейну, не кажучи вже про відвідування занять із аквааеробіки.