На "Молодості" - "Собача спека" Зайдля і Жан Кокто

Галина Танай
24 жовтня 2013р. 10:18

На "Молодості" - "Собача спека" Зайдля і Жан Кокто

"Молодість" триває. Цьогорічну програму дивитись-не передивитись, тому пропонуємо вам короткий гід на нинішній фестивальний день. 

О 16:30 у Синій залі кінотеатру Київ покажуть фільм «Дякую, нормально». Картина словенського режисера Матяша Пріклера - це три історії часів нинішньої фінансової кризи. У 2009 році короткометражна версія фільму була відібрана до конкурсної програми «Сінефондасьон» МКФ у Каннах-2010.

О 16:30 у кінотеатрі «Київська Русь» відбудеться повторний показ фільму «Сара воліє бігти» канадійки Клої Робішо. Життя Сари змінюється, коли її зараховують до провідного квебекського університету в Монреалі на відділення легкої атлетики. Вони з найкращим другом одружуються заради вищих стипендій та можливості отримати кредит. Але життя у шлюбі зовсім не таке, як його собі уявляли наївні 20-річні молодята.

О 17:15 у Червоній залі кінотеатру «Київ» відбудеться українська прем’єра «F 63.9 Хвороба кохання» Дмитра Томашпольського та Олени Дем’яненко - комедія про кохання лікаря-венеролога та космонавта.


О 17:20 в залі «Кіноман» кінотеатру «Жовтень» ретроспектива «Століття» продовжиться присвятою Жану Маре, фільмом «Красуня й чудовисько» (1946) Жана Кокто.

У рамках програми «Молодість- дітям» відбудеться показ двох фільмів. О 15:00 у Червоній залі кінотеатру «Київ»  - норвезька «Подорож до Різдвяної зірки. Вхід вільний. О 17:15 у «Кінопанорамі» - «Літо з Антоном».

О 19:00  у Синій залі кінотеатру «Київ»  фільмом «Собача спека» продовжиться ретроспектива Ульріха Зайдля.


О 19:30 у Сінематеці кінотеатру «Київ» відбудеться презентація «Німецький відеоарт і експериментальне кіно» - добірка із 8 фільмів про химерні інтимні твори, засновані на психіатричних діагнозах, розладах зору, снах.

О 21:15 в Червоній залі кінотеатру «Київ» відбудеться презентація стрічки "Зимова подорож" – режисерський дебют сімейної пари Сєрґєя Тарамаєва та Любові Львової. Студент вокального відділу й талановитий співак Ерік готується виконати пісенний цикл Шуберта "Зимова подорож" на конкурсі. Дія фільму розгортається в зимовій Москві за три дні до змагання.

 

Теги: Молодість , Київ , Кіно