Арт-Мастер: "Наш офіс заблокували невідомі"

Катерина Білоус
24 жовтня 2013р. 11:59

Компанію розробника клієнтського доступу до держреєстрів «Арт-Мастер» захопила група невідомих людей. Частина з них представилася співробітниками відділу по боротьбі з кіберзлочинністю. Про це повідомляє компанія «Арт-Мастер».

Співробітники компанії кажуть: «Наразі невідомі люди заблокували вхідні двері в офісні приміщення: співробітників не випускають та не впускають до будівлі Наразі в офісі компанії «Арт-мастер» в «полоні» не тільки співробітники, а й клієнти. Деякі з них знаходились у навчальному центрі». Працівники компанії "Арт-мастер" припускають, що такі дії викликані прес-конференцією, яку керівники компанії провели вчора, 23 жовтня. Під час конференції працівники вимагали у міністра юстиції України Олени Лукаш публічно спростувати неправдиві, за їх думкою, звинувачення на адресу компанії «Арт-мастер». 15 жовтня Лукаш заявила, що рахунки компаній «Арт-мастер» та «3-Т», розробників клієнтського доступу до реєстрів, арештували. В Міністерстві юстиції припускають, що саме ці компанії втручалися в їх роботу.

З 1 жовтня 12 офіційних держреєстрів України - не працювали. Трудовий колектив "Інформаційного центру" написав звернення, у якому йшлося не лише про злам хакерами держреєстрів, але і про викрадення даних. "За нашими даними, інформація з реєстрів вже знаходиться у руках осіб-рейдерів", - повідомляли в заяві. Після звернення працівників - їх почали по одному викликати до керівництва та залякувати. За тиждень до цього новим очільником центру став Леонід Богданов. Вже після цього Мінюст під керівництвом Олени Лукаш акцептував угоду з держпідприємством на ведення реєстрів у другому півріччі 2013 року вартістю 309,55 мільйонів гривень.

 

Теги: Укрдержреєстр , Київ , захопили , Арт-Мастер