4 млн на дороги дали партнеру доньки київрадівця

Максим Опанасенко
24 жовтня 2013р. 12:23

"Київавтодор" підписав угоду з ТОВ "Дортранс" на розробку проектно-кошторисної документації на реконструкцію дороги для з’єднання вулиць Олекси Довбуша з Бутлерова та Червоногвардійською (Дніпровський район). Про це повідомляють "Наші гроші".

Вартість угоди - 3,86 мільйонів гривень. Роботи фірма має провести до грудня 2014-го. А саме - передбачити благоустрій прилеглої території, визначити конструкцію дорожнього одягу, заміну та ремонт конструкцій оглядових колодязів, зливоприймачів та зливоприймальної системи при необхідності, обладнання тротуарів спеціальними з’їдами для безперешкодного доступу людей з обмеженими фізичними можливостями, влаштування двосторонніх тротуарів і велосипедних доріжок.

За даними "Наших грошей", засновниками "Дортрансу" є Олександр Жуков, Вадим Овдій і МПП "Елтранс" Віктора Рєзнікова. До липня 2009 року Рєзніков був заступником генерального директора ПАТ "Київпроект", а генеральним директором - Олег Овдій, батько партнера по "Дортранс". Олександр Жуков спільно з донькою депутата Київради Олександра Лойфенфельда Інною Лойфенфельд створили фірму ТОВ "С І Т І".

 

Теги: Київ