Будинок на Троєщині атакували таргани

Катерина Білоус
24 жовтня 2013р. 15:37

Будинок на Троєщині атакували таргани

У домі №43 по вулиці Закревського завелися таргани. З ними мешканці будинку намагалися боротися всім будинком. Проте навіть після того, як їх потравили, щодня на кухні мешканців забігають більше 200 тарганів. З цього приводу киянка залишила скаргу в контактцентрі 1551.

«1 вересня у нас труїли тарганів. Але цього було недостатньо, тому дуже багато живих тарганів залишилося, які продовжують жити в підвалі, сміттєпроводі, двох підсобних приміщеннях та все ще розповзаються по всьому під’їзду.
Після цього я неодноразово залишала заявки у диспетчера, але ніяких заходів не було прийнято. А востаннє мені сказали, що дезінфекція проводиться тільки два рази у році, остання була зовсім нещодавно - 11 вересня 2013 року.
Кухня моєї квартири знаходиться через стінку із сміттєпроводом. Щодня, навіть після дезінфекції, через дрібні щілини в мою квартиру проникало по 200 маленьких тарганів. Я власноруч зацементувала всі щілини з боку приміщення сміттєпроводу, і дрібні таргани вже не мають змоги проникати, але великі все ще потрапляють через вхідні двері, вікна і балкони», – пише мешканка будинку №43 по вулиці Закревського.


 

Підлога під'їзду устелена трупами тарганів

На горищі багатоповерхівки на вулиці Соломії Крушельницької, 1/5 поселилися миші. Про це свідчить скарга місцевого мешканця до центру мерії 1551.

 

Теги: таргани , Київ