Лідера "ДемАльянсу" Гацька побили у Житомирі

Максим Опанасенко
24 жовтня 2013р. 15:43

Лідера політичної партії "Демократичний Альянс" Василя Гацька побили у Житомирі. Про це Гацько написав на своїй сторінці у Facebook.

Подробиці повідомила журналістка і громадська активістка Наталя Соколенко. "Двоє спортивних чоловіків зустріли його біля виходу з автобусу і почали погрожувати силою та вимагати кошти. Василь спробував сфотографувати їх на телефон, після чого вони вдарили його по обличчю і почали переслідувати. Єдиним свідком подій виявився співробітник міліції у цивільному, який не втручався в побиття" - пише вона на своїй сторінці. Соколенко також цитує голову житомирського осередку "ДемАльянсу" Дмитра Ткачука, котрий заявив: "З обіду під офісом Демократичного Альянсу чергували 7 співробітників міліції. Побиття сталось прямо біля офісу за поворотом. Я підозрюю, міліціонери сподівались, що Василь, як колишній боксер, буде відбиватись від нападників і вони зможуть його арештувати – в результаті вони просто без діяли".

Фотография: Яка політика без крові? В Житомирі мене зустрічали бойовиками

Зараз "ДемАяльнс" з міліцією намагаються встановити особи нападників.

"ДемАльянс" відомий своїми акціями проти перекриття доріг зарад кортежу президента та проти свавілля правоохоронців. Також партія відома антикорупційними викриттями чиновників.

 

Теги: Київ