Ющенко продовжує жити на держдачі

Максим Опанасенко
25 жовтня 2013р. 8:13

Екс-президент Віктор Ющенко продовжує жити на державній дачі у Конча-Заспі. Такою є відповідь Державного управління справами на запит журналіста "Української правди" Сергія Лещенка.

"Державне управління справами за належністю розглянуло ваш запит від 15 жовтня 2013 року щодо користування президентом України, строк повноважень якого закінчився, Ющенком В. А. державною дачею в будинку відпочинку "Конча-Заспа" Державного управління справами. Інформуємо, що Ющенко В. А. продовжує користуватися державною дачею в будинку відпочинку "Конча-Заспа" Державного управління справами на підставі пункту 2 Постанови Верховної Ради України від 04 січня 1992 року N2033 "Про забезпечення, обслуговування та охорону Президента України", - йдеться у відповіді Лещенку.

Цікаво, що дружина екс-президента Катерина Ющенко заявляла про плани на переїзд восени 2011-го, а син Ющенка - Андрій - наприкінці вересня заявив, що батько вже з'їхав з держдачі. За повідомленням "Української правди", утримання будинку відпочинку "Конча-Заспа", де і знаходиться дача, коштує українцям 30 мільйонів гривень на рік.

 

Теги: Київ