Регіоналу дали 60 млн на смітник людей Льовочкіна

Максим Опанасенко
25 жовтня 2013р. 8:22

Комунальне підприємство "Дирекція з капітального будівництва та реконструкції "Київбудреконструкція" підписало угоду з ПрАТ "Пересувна механізована колона - 43" на реконструкцію та технічне переоснащення полігона твердих побутових відходів в Підгірцях. Про це повідомляє "Вісник державних закупівель".

Вартість угоди - 60 682 029 гривень. За ці гроші фірма має до березня 2015-го привести вже перевантажене звіттєзвалище, на котре кілька років нарікають екологи, до ладу. 

Керує ПрАТ "Пересувна механізована колона - 43" Володимир Степанечко. У листопаді 2010-го він пройшов у Вишгородську райраду від Партії регіонів. 

Сам полігон у Підгірцях контролює підприємство "Київспецтранс". Воно займається збором та захороненням твердих побутових відходів в Києві. Влітку "Свідомо" випустило розслідування про цю компанію. Ми з'ясували, що керівні посади в "Київспецтрансі" отримали люди, наближені до глави президентської адміністрації Сергія Льовочкіна і його сестри – нардепа від Партії регіонів Юлії Льовочкіної.

 

Теги: Київ