Лазуткін і "Манікюр" - зірки бібліотеки Київстара

Галина Танай
25 жовтня 2013р. 10:51

Лазуткін і "Манікюр" - зірки бібліотеки Київстара

Поет Дмитро Лазуткін став найпопулярнішим автором у віртуальній бібліотеці "Київстар". Його книжка "Добрі пісні про поганих дівчат" впевнено тримається на першому місці рейтингу. Другим за популярністю став Тарас Антипович з "Хроносом". А от бронзу несподівано взяв посібник "Маникюр и педикюр на все случаи жизни".

В бібліотеці Київстара охоче скачують українських письменників: у зірковій десятці опинились Ірен Роздобудько, Ірена Карпа та Сергій Жадан. Цікаво, що "Ворошиловград" Жадана опинився на останньому місці - його обігнали "Пригоди Незнайка" та "Перший олігарх: Михайло Іванович Терещенко (1886–1956)" від нащадка знаменитого мецената й колекціонера, Мішеля Терещенка. Повний список найпопулярніших авторів на кінець вересня такий: 

1. Дмитро Лазуткін «Добрі пісні про поганих дівчат»

2. Тарас Антипович «Хронос»

3. Наталія Мусатова «Маникюр и педикюр на все случаи жизни»

4. Ірен Роздобудько «Зроби це ніжно»

5. Тамара Дука «Возрожденная в счастье. Как забыть „бывшего“ и начать новую жизнь: Руководство к действию»

6. Ірена Карпа «Суки отримують все»

7. Юрій Никитинський «Таємниця старої пекарні»

8. Микола Носов «Приключения Незнайки и его друзей»

9. Мішель Терещенко «Перший олігарх: Михайло Іванович Терещенко (1886–1956)»

10. Сергій Жадан «Ворошиловград».

За даними Київстара, віртуальною бібліотекою наразі користується близько 26 тисяч українців. Читати книжки можна зі смартфона, планшета чи зі звичайного мобільного, що підтримує GPRS, і має встановлений браузер. Також можна скористатись спеціальним додатком.  Завантажувати файли не треба, оплати за використаний трафік також нема. Передплата у віртуальній бібліотеці коштує  2 гривні 80 копійок на тиждень. Потрапити в онлайн-бібліотеку можна за посиланням http://smart.kyivstar.ua/.

 

Фото: nashkiev.ua