Київська служба порятунку шукає волонтерів до зими

Ольга Бондаренко
25 жовтня 2013р. 12:15

Київська служба порятунку шукає волонтерів на зиму, на випадок стихійних лих та негоди, подібної до березневого снігопаду. Про це повідомляє прес-служба установи.

"Всі добре пам'ятають березень цього року, коли в Києві, у зв'язку з аномальними снігопадами, був оголошений режим надзвичайної ситуації. Чималу допомогу жителям столиці надали добровольці, які самостійно вийшли на вулиці, щоб надати допомогу іншим людям. Враховуючи виключно позитивний досвід роботи таких самостійних волонтерів - було прийнято рішення про створення бази волонтерів на випадок виникнення подібних ситуацій", - йдеться у повідомленні.

Вимоги до учасників: проживання в місті Київ, вік тільки від 18-ти років і відсутність обмежень по здоров'ю. Побажання: наявність спеціальних навичок і підготовки ( заняття туризмом, гірським туризмом, альпінізмом та іншими видами спорту, що припускають інтенсивні фізичні навантаження). Великим плюсом буде також наявність позашляховика, автомобіля підвищеної прохідності, снігохода (і готовності їх використовувати в якості засобів для допомоги ). Очевидно і необхідне відповідність одягу по сезону для перебування на холоді.

Якщо ви ще не передумали податись у рятувальники - можете сміливо відправляти свою заявку у вигляді SMS повідомлення на мобільний номер: 050-332-66-25 ( з 10:00 до 18:00). Формат заявки: прізвище, ім'я, коротко - підготовка (наприклад - альпініст / турист / лижник ). У разі наявності позашляховика / снігохода / іншої техніки - вказувати обов'язково . Ваші дані будуть занесені в базу. У разі необхідності з вами зв'яжуться додатково. Пам'ятайте - відправляючи заявку ви підтверджуєте свою готовність брати посильну участь у роботах з ліквідації надзвичайних ситуацій

Теги: Київ