Dream Town запрошує на костюмований флеш-моб

Ольга Бондаренко
25 жовтня 2013р. 13:38

У суботу, 26 жовтня, в Dream Town відбудеться Парад Зомбі - флеш-моб, приурочений до святкування Дня всіх святих. За найкращі костюми організатори заходи обіцяють дарувати призи.

Умови участі у флешмобі: о 19:00 ви повинні бути в костюмі (або з аксесуаром, в гримі) біля головної сцени заходу (3-й поверх, атріум Китай ). Саме в цей час на екрані біля сцени і на всіх плазмах ТРЦ зазвучить композиція і кліп Майкла Джексона "THRILLER". Маршрут "Параду Зомбі": Старт - від Головної сцени (3-й поверх, атріум Китай) по третьому поверху в бік ковзанки до атріуму "Греція"; Відразу за кафе "SoloPizza" спуск по сходах на 2-й поверх; Хода по 2-му поверху до атріуму Бразилія; Підйом на 3-й поверх по сходах в атріумі Бразилія; Повернення до Головної сцени. 

Для тих, хто не має особливого бажання до перевтілень - можна просто приходити з діточками о 14:00 на 3-й поверх "Dream Town". Там буде представлена ​​дитяча програма: фейс-арт, шоу мильних бульбашок, уроки мікромагії та майстер-клас з вирізання гарбузів. Початок основної програми о 17:00. Масштабні декорації, тематичні фотозони, фейс-арт для дорослих та дітей, зони вирізання гарбузів і призи. На завершення вечора - виступ Єви Бушміної та гурту "Время и Стекло".

Теги: Київ