Печерськ хочуть довірити Мазурчаку

Ольга Бондаренко
25 жовтня 2013р. 13:53

Голова Київської міськдержадміністрації Олександр Попов подав кандидатуру свого радника Олександра Мазурчака на посаду голови Печерської районної держадміністрації. Про це він заявив на брифінгу.

За словами Попова, кандидатура Мазурчака зараз розглядається Адміністрацією президента, а в Кабміні вона вже узгоджена, передає "РБК Новини".

Попередній голова Печерської РДА Сергій Сущенко подав у відставку у зв'язку зі станом здоров'я. Він перебував на посаді керівника району з 2006 року. У травні нових голів отримали три райони: Подільську райадміністрацію очолив Сергій Крушановський, Деснянську - Станіслав Прокопенко, а головою Дніпровської райадміністрації став Сергій Кравченко. 28 квітня голову Дніпровського району Олександра Шевчука звільнили у зв'язку із виходом на пенсію. Наприкінці березня навпаки - одразу два райони міста отримали нових керманичів. Так, Солом'янською РДА тепер керує Максим Луцький, Голосієво дісталося Юрію Курінному. У січні ж трьох голів райдержадміністрацій офіційно звільнили через те, що вони не впорались з прибиранням снігу. У тому числі, і Подільського голову Петра Матвієнка.