Росспоживнагляд: Цукерки Roshen з мікробами

Ольга Бондаренко
28 жовтня 2013р. 11:12

Росспоживнагляд: Цукерки Roshen з мікробами

Інспектори Росспоживнагляду заявили, що українська кондитерська продукція виготовляється на основі застарілих нормативів і не відповідає санітарним вимогам Росії за показниками мікробного псування. Про це йдеться на сайті відомства.

Також в Росспоживнагляді відзначили, що робота російських експертів на території України проходила в неділовій і недружній атмосфері, яку створило керівництво Мінагрополітики. "З урахуванням виявлених проблем повторна перевірка українських фабрик можлива лише в разі принципової зміни позиції української сторони щодо усунення виявлених порушень та належного забезпечення ходу перевірочних заходів", - насамкінець наголосили в Росспоживнагляді.

Наприкінці липня у Росспоживнагляді висловили претензії до якості продукції Roshen через перевищену норму токсичної речовини - бензопірену. Відтак, свій кордон для українських солодощів Росія закрила. Молдова визнала солодощі безпечними. І таджицькі фахівці з Агенства із стандартизації, метрології, сертифікації та торгової інспекції нічого поганого в солодощах від Roshen не знайшли, а тому від українських цукерок  не відмовляються. Україна жодних сумнівів у якості Roshen не має. Мінекономіки створило робочу групу і провело переговори з Росією. Та виставила свої умови щодо якості продукції і пообіцяла перевірку солодощів прямо на підприємствах. А російські журналісти навіть провели експеримент - і цілий день харчувались українською кондитеркою. Скарг на самопочуття у кореспондентів не було. 

Фото: novanews.com.ua.

 

Теги: Київ