В "Борисполі" розказали про нові авіарейси

Ольга Бондаренко
28 жовтня 2013р. 11:36

Міжнародний аеропорт «Бориспіль» з 27 жовтня починає обслуговування нових авіаперевізників та  відкриває понад 20 нових авіасполучень до країн Європи та Азії. Про це повідомляє прес-служба аеропорту.

Зокрема, з 16 січня 2014 року з аеропорту «Бориспіль» буде здійснено перший рейс авіаперевізника міжнародного сполучення Emirates (Дубай, ОАЕ). Рейси виконуватимуться щодня на літаках Airbus А340-500 за маршрутом Дубай-Київ-Дубай. 

З першого дня зимової навігації з «Борисполя» почала виконувати  щоденні регулярні рейси найбільша авіакомпанія Швейцарії Swiss International Airlines за маршрутом Цюрих-Київ-Цюрих (Швейцарія). З 12 листопада авіакомпанія «Татарстан» (Росія) здійснить свій перший рейс Казань-Київ-Казань. Рейси авіакомпанія планує виконувати по вівторках та п’ятницях.

З 1 грудня аеропорт обслуговуватиме нову авіакомпанію Ellin Air. Рейс за маршрутом Київ – Салоніки (Греція) авіаперевізник планує здійснювати щосереди та щонеділі.    

Авіакомпанія «МАУ» планує відкрити з листопада регулярний рейс на Ташкент (Узбекистан), а з грудня - на Бангкок (Таїланд) та Софію (Болгарія).

З грудня «Бориспіль» почне обслуговувати регулярні рейси авіаперевізників Meridiana fly за напрямками Неаполь та Верона (Італія), з лютого - Austrian Airlines здійснюватиме рейси до Інсбрука (Австрія).

Нові чартерні рейси відкриє з головного аеропорту країни авіакомпанія UTair. З листопада - Гран-Канарія (Іспанія), з січня - Зальцбург (Австрія), Гренобль (Франція).

З початку листопада авіакомпанія «Ямал» планує виконувати рейси за  маршрутом Київ – Нижнєвартовськ (щовівторка та щоп’ятниці) та Київ – Москва – Нижнєвартовськ (щосереди та щосуботи).

З грудня авіакомпанія New Livingston Spa буде здійснювати регулярні польоти до міста Ріміні (Італія)  - по вівторках та четвергах.

 

Теги: аеропорт , Київ