Музей Тичини: програма на канікули

Галина Танай
28 жовтня 2013р. 12:19

Музей Тичини: програма на канікули

Відпочити, насолодитися спілкуванням, познайомитися з новими друзями та встигнути засумувати за школою - така програма-мінімум діє на канікулах у Музеї Тичини. Тут для дітей підготували розваги на цілий тиждень. Обирайте собі до смаку.

У понеділок, 28 жовтня, з 10:00 до  19:00, в музеї можна дізнатися, як вчити та писати вірші. Ваші малюки спробують скласти власні віршики та отримають книжку з віршами Павла Тичини для дітей. Заняття-екскурсія коштує 15 гривень. З цього ж дня можна буде брати участь у майстер-класі "Незвичне у звичайному" - ваших дітей навчать робити малюнок у старовинній українській техніці "вибійка" на полотняній сумці. Заняття коштує 50 гривень, сумка залишається вашому маленькому майстру.

У вівторок, 29 жовтня, з 10:00 до 19:00 - майстер-класи з малювання музики. Заняття коштує 15 гривень.

 У середу, 30 жовтня, весь день пануватиме казкова атмосфера. О 12:00 можна буде разом скласти казку разом із дитячою письменницею Євгенією Пірог. Вхід до музеюдля учнів обійдеться всього в 2 гривні 50 копійок.  

У четвер, 31 жовтня - День благодійності. Тут відкриють "Гай  несподіванок", де діти-благодійники зможуть знайти щось цікаве й незвичне і для себе. Вхід до "Гаю несподіванок" - безкоштовний. У цей день музей працює з 11:00 до 20:00.

У п'ятницю, 1 листопада,  з 11:00 до 20:00 у музейному саду можна лишити свій слід в осінньому листі. Це сюрприз від музею, тому всі подробиці ви дізнаєтесь уже на місці - і будете пишатись, що наважились. Участь коштує 10 гривень.

На вихідних, 2 та 3 листопада, працює безкоштовний дитячий кінозал. Також дітям запропонують акцію "Пишу як Павло Тичина", участь обійдеться у 5 гривень.