На Десятинку повернули Христоса-антизабудовника

Маша Землянська
28 жовтня 2013р. 13:04

На Десятинку повернули Христоса-антизабудовника

На Десятинний провулок повернули плакат Христоса у терновому вінку. "Боже, врятуй Київ від незаконних забудов!", - з такими словами дивився зі стіни Іісус. 

вперше Христа-антизабудовника на Десятинці розмістила спільнота Provokazzi минулого місяця. Проте невідомі за два тижні вирішили його зняти. Міліція і забудовники стверджували, що не знають - хто це зробив.

Будівельна техніка повернулась на Десятинний 5-го липня, попри заборону суду. Будівельні роботи в Десятинному заборонені з 11-го червня. Проте 25-го червня тут рив екскаватор. Досі Київський патріархат програв уже два суди щодо незаконної забудови землі історико-культурного призначення на Десятинному провулку 3-5. Патріархатом було зруйновано два історичні будинки на провулку Десятинному і розпочато будівництво, хоча жодних дозволів та рішень Київради на це не було. Зусиллями правозахисників будівництво було зупинене. На цьому місці також знесли два будинки 19-го століття. У 2009-ому році столичні археологи знайшли тут фундамент палацу князя Володимира Великого.

Фото з Facebook місцевої мешканки Діни Герцрікен