Працівники "отруйного" дитсадка відбулись штрафом

Максим Опанасенко
29 жовтня 2013р. 7:38

Дніпровський райсуд визнав винними завідувача, медсестру і кухаря дитсадку №455, де влітку масово отруїлися діти. Про це повідомляє прес-служба київської прокуратури.

"Завідуючій та медичній сестрі суд призначив покарання у вигляді штрафу у розмірі 150 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, кухарю – 100 неоподатковуваних мінімумів" - йдеться в повідомленні. Також кожна із засуджених, за рішенням суду, не зможе займати окремі посади протягом двох років: "Так, завідуючій заборонено займатися організаційно-розпорядчою та виховною діяльністю, медичній сестрі – оздоровчо-лікувальною, кухарю – діяльністю, пов’язаною з громадським харчуванням".

 19-го червня 41 дитина та двоє працівників дитсадочку №455 опинилися у лікарні з отруєнням. Комісія з медиків та санепідеміологів встановила – дітей отруїла вермішельна запіканка. Сальмонела Enteritidis групи D потрапила на дитячі тарілки разом з яйцями. Привозять їх для дитсадків Дніпровського району з "Агрофірми Березанська птахофабрика», що у селі Садове. Посередник між садками та птахофабрикою - ПП "Ніка-1". За десяток заражених сальмонелою яєць ця компанія попросила з київського бюджету по 10,7 гривень за десяток. "Свідомо" перевірило - на момент закупівлі вони в Києві коштували по 7,79. А от ще один компонент запіканти - курку, привозила фірма "Торгпродсервіс". Закуповувала м'ясо птиці вона у "Комплексу Агромакс". А точніше у його філії - "Гаврилівський птахівничій комплекс".

Теги: Київ