У Попова «вкрали» заслуги оболонців

Катерина Білоус
29 жовтня 2013р. 12:02

Обранець оболонців в 217 мажоритарному окрузі Олександр Бригинець просить Олександра Попова надавати правдиву інформацію. Нещодавно нардеп звернувся до Голови КМДА з проханням відзвітувати про заходи благоустрою Оболоні. Проте, відповіддю Попова Бригинець залишився обурений: «В КМДА переважно перелікували те, що було зроблено не владою, а силами громади».

«У КМДА хизуються як вирішили питання з кіосками на вулиці Героїв Дніпра, 30, що не відповідає дійсності. Відновлення зеленої зони на вулиці Героїв Дніпра, 32-Г відбулося значно раніше, ніж зазначено у відповіді. Пункт прийому брухту на проспекті Оболонському, 34-Б ліквідовано ще півроку тому завдяки мешканцям мікрорайону. Стихійну торгівлю на вулиці Героїв Дніпра, 30 не ліквідовано, а перенесено на 30 метрів далі від попереднього місця розташування», – наводить приклади Олександр Бригинець.

«Влада знайшла позитивні зрушення, що відбулися в районі, але не врахувала того факту, що хто-хто, а оболонці то знають, завдяки кому відбулися ці зрушення і чи відбулися вони взагалі. Уявіть, як люди сміялися, коли читали цю відповідь від КМДА, яка приписала собі заслуги мешканців Оболоні», - додав О.Бригинець.


 

 

Теги: КМДА , Оболонь , Бригинець , Київ , Попов